koncert

Grzegorz Turnau & Jacek Królik "Wieczór Sowich Piosenek"

koncert

Grzegorz Turnau & Jacek Królik "Wieczór Sowich Piosenek"

Grzegorz Turnau & Jacek Królik "Wieczór Sowich Piosenek" - Bilety na koncert

WIECZÓR SOWICH PIOSENEK to dwoista propozycja. Po pierwsze - spotkanie dwóch kolegów - Grzegorza Turnaua i Jacka Królika, z których jeden nie umie grać na gitarze, a drugi na fortepianie. Po drugie - wieczór składa się z piosenek "sowich" (co sugeruje mądrość, ale i drapieżność), a więc nie tylko "swoich" (zamiana dwóch liter otwiera pole do wielu cytatów). W programie są więc utwory z tekstami w co najmniej dwóch językach, niektóre dwa razy bardziej znane od innych. Po trzecie - obaj panowie dwoją się (a nawet troją), by zatuszować brak innych instrumentów, i to przez blisko dwie godziny. Na widowni mile widziane są pary (wiele wątków erotycznych), zaś widzowie indywidualni mogą czuć się podwójnie zaproszeni.

"Wieczór Sowich Piosenek"

Grzegorz Turnau - śpiew, fortepian

Jacek Królik - gitara

W programie, poza utworami z repertuaru Grzegorza Turnaua, piosenki m.in. Billy Joela, Marka Grechuty, Johna Lennona i Starszych Panów.

Czas trwania ok. 80 minut.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Grzegorz Turnau & Jacek Królik "Wieczór Sowich Piosenek"

Występ Panów Grzegorza i Jacka fantastyczny i niezapomniany, na 5 gwiazdek, ale nie mogę dać tyle z powodu użytego nagłośnienia, które psuło odbiór świetnego występu (m.in. mocno szumiące wzmacniacze głośników, natężenie dźwięku niedostosowane do możliwości zestawów lub same zestawy zbyt niskiej jakości). Siedzieliśmy w 4 rzędzie i dźwięk był męczący (może nie za głośny, lecz mało selektywny, zbyt zniekształcony).
świetny, energetyczny koncert, super brzemienie i kontakt z publicznością, szybko zleciały prawie 2h, polecam
Koncert był wspaniały, muzycy najwyższej klasy! Uwielbiam słuchać Turnaua, ale to Jacek Królik dla mnie był gwiazdą tego wydarzenia. Ten duet wspaniale ze sobą współpracuje, potrafią zaangażować i przykuć uwagę publiczności, a ich muzyka wyzwala nieziemskie uczucia, zwłaszcza na żywo. Z pewnością, jeśli jeszcze kiedyś pojawią się razem w Warszawie, będę tam też ja.
Fanka Królika 14.10.2018 13:26
Jak zwykle Pan Turnau pełen wdzięku . Półtorej godziny świetnej muzyki okraszonej żartobliwym komentarzem. Klasa i wysoki poziom - jak zwykle. W Kuzni byłam pierwszy raz na takiej imprezie. Fajna, nieformalna atmosfera . Może trochę ciasno ale cóż - pewnie było dużo chętnych.
Koncerty duetu Grzegirz Turnau & Jacek Królik jak zawsze są na najwyższym poziomie. Panowie gwarantują niesamowitą ucztę dla duszy, a Kuźnia Kulturalna zapewnia unikatową atmosferę krótkiego dystansu, gdzie żarty, wspólne śpiewanie, pytania do publiczości, które zawsze kończą się odpowiedzią, gwarantują genialną zabawę w dobrym humorze. Po koncercie pozostaje odliczać miesiące do następnego :)
I cóż można powiedzieć! Turnau jak zawsze, od zawsze, cudowny. Pan Królik fantastyczny. Atmosfera u Państwa świetna, jedzonko pyszne, wieczór bardzo udany. Jeżeli moglibyście Państwo ściągnąć do Kuźnicy np. p. Jacka Wójcickiego, czy p. Beatę Rybotycką byłoby super.
Jeżeli chodzi o Grzegorza Turnaua nigdy nie będę obiektywny ;) doskonałe u koniec. Po koncercie chwilą rozmowy i autograf super człowiek.
Panowie stworzyli cudownie ciepły nastrój a koncert był na najwyższym poziomie. Wysoka kultura i klasa artystów, zabawa muzyką i formą, wspaniale spędziliśmy ten wieczór, dziękujemy!

Polecane z kategorii koncert