koncert

Guzior - Pleśń

koncert

Guzior - Pleśń

Guzior - Pleśń - Bilety na koncert

Guzior powraca na scenę z nowym materiałem. Krążek „Pleśń” kupiły tysiące fanów. Wreszcie nadchodzi okazja, żeby posłuchać, jak raper wykonuje utwory z nowej płyty na żywo.

Guzior do tej pory wydał albumy: „Evil Twin” i „Evil_Things”. Teraz Guzior powraca do fanów z trzecim krążkiem, po dwóch latach przerwy.

„Pleśń” już w przedsprzedaży osiągnęła status złotej płyty! Na koncercie będziecie mogli usłyszeć utwory z najnowszego wydawnictwa: „Kushkoma”,„Fala” czy „Blueberry”. Fani będą mieli również okazję na klasyki z poprzedniej płyty. Nie zabraknie takich hitów jak: „Płuca zlepione topami” czy „WIFI”. Koncerty Guziora to gwarancja niesamowitej energii ze sceny. Do tego świetnie składane wersy i klimatyczne, ciekawe beaty – do zobaczenia pod sceną!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Guzior - Pleśń

Najsłabszy koncert na jakim byłam. Pomijając fakt zmiany daty, co się zdarza, godzina koncertu (na bilecie 22:00) miała się nijak do podanych informacji na 1) wydarzeniu FB (czasem 21 a czasem 22), 2) info bezpośrednio od recepcji Klubu Klimat (21:00) czy 3) info na internecie w tym na innych stronach oferujących bilety a tym jak faktycznie wyszło. Generalnie Guzior wszedł o 21:30 na scenę bez żadnej zapowiedzi. Ludzie zamawiają driny na barze czy oddają kurtki do szatni a on po prostu zaczął nawijać bez żadnego 'elo Bielsko'. Występ trwał 45min. Mam wrażenie że była spora część ludzi sugerowała się podanym czasem na BILECIE w efekcie czego przyjechali na powtórkę Blueberry i Fali. Guzior zszedł ze sceny mówiąc 'okej, trzymajcie sie'. I tyle. Oczekiwałam jakiegoś feedbacku bo w końcu dziś mija równy rok od wydania Pleśni. No ale cóż. Przynajmniej wszyscy byliśmy pod sceną. Nadal jestem zawiedziona brakiem wielu kawałków takich jak 2018(!) lub Sowa. Bezsensownie powtarzali Fale i Blueberry, jednak plus za Płuca Zlepione Topami. Z tego aż dwie gwiazdki. Mam nadzieję że kiedyś spotkamy się w lepszych okolicznościach.
Było naprawdę mega 😉
Proszę o zwrot pieniędzy za bilet. Koncert miał się zacząć o 22:00 lecz niestety o 22:00 było już po koncercie. Przyjechałem 100km na koncert i zostałem oszukany
Było super
Przekozak!!!
Bartłomi świrus 16.08.2021 22:06

Polecane z kategorii koncert