Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

koncert HAPPYSAD

Happysad - Zanim Pójdę. Długa droga zespołu

koncert HAPPYSAD

Happysad - Zanim Pójdę. Długa droga zespołu

Happysad - Zanim Pójdę. Długa droga zespołu - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Rok 2021 to w obozie zespołu Happysad seria wyjątkowych wydarzeń związanych z obchodami dwudziestolecia jego działalności. Pod koniec sierpnia ukaże się jubileuszowe dwupłytowe wydawnictwo Odrzutowce i kowery, w październiku książkę Żanety Gotowalskiej Zanim Pójdę. Długa droga zespołu Happysad wyda Agora SA, a w tym samym czasie zespół wyruszy w trasę promująca płytę, świętując podczas koncertów dwie dekady obecności na polskiej scenie muzycznej. Czego spodziewać się po tych koncertach?

„Na pewno z radością sięgniemy po materiał z płyty jubileuszowej, czyli pojawią się odrzutowce – utwory nigdzie niepublikowane, nieznane, nigdy szerzej nieprezentowane, napisane z myślą o poprzednich płytach oraz kowery – czyli nasze nowe, uaktualnione wersje starych, znanych songów.” – mówi gitarzysta zespołu Łukasz Cegliński. „- Nie wyobrażamy sobie także, aby na tej trasie zabrakło materiału przekrojowego i jakichś rarytasów” – dodaje.

Po pandemicznej przerwie, w której nie próżnował i zespół (nagrywając płytę) i jego wokalista (w lipcu ukazała się solowa płyta Kuby Kawalca pt: Ślepota) Happysad wygłodniały koncertowych emocji zaprasza na wspólne świętowanie dwudziestolecia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Happysad - Zanim Pójdę. Długa droga zespołu

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert