koncert

HAVASI - Pure Piano Concert

koncert

HAVASI - Pure Piano Concert

HAVASI - Pure Piano Concert - Bilety na koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

HAVASI - Pure Piano Concert

Niewiarygodne widowisko fortepianowe we Wrocławiu

25 maja 2022 19:00, Hala Stulecia, Wrocław

Największa sensacja europejskich sal koncertowych od Londynu po Berlin już 25 maja 2022 roku zawita do wrocławskiej Hali Stulecia! Nie przegap okazji, aby doświadczyć tego muzycznego cudu i spotkania z pianistą kochanym przez miliony.

To jest coś niepowtarzalnego. To jest HAVASI!

Program widowiska to w 100% oryginalne solowe utwory fortepianowe jednego z najbardziej fascynujących i wszechstronnych kompozytorów współczesnych, HAVASI. Jego muzyka nie przypomina niczego, co słyszałeś wcześniej: jest świeża, pełna pasji i niezwykle zabawna!

Na jego widowiska sprzedano ponad 500 000 biletów, grał w najbardziej znanych salach koncertowych na świecie, takich jak Carnegie Hall, Sydney Opera House czy Wembley Arena.

Teraz HAVASI zagra w Polsce!

Spodziewaj się zaskoczenia: jeden fortepian wystarczy, aby charyzmatyczny artysta głęboko poruszył i zabawił publiczność, jednocześnie zdradzając swoje muzyczne sekrety, które podbiły serca tak wielu ludzi na całym świecie.

HAVASI to węgierski współczesny kompozytor i wirtuoz fortepianu, który na nowo definiuje muzykę klasyczną. Posiada wyjątkową charyzmę gwiazdy rocka, która wypełnia sale koncertowe po brzegi, urzekając publiczność w każdym wieku.

W ostatnich latach wyprzedał między innymi kultową Wembley Arena w Londynie, Mercedes-Benz Arena w Berlinie i Tauron Arena w Krakowie oraz wiele innych aren w Europie. HAVASI Symphonic był drugim międzynarodowym koncertem Billboard, numerem 1 na iTunes i absolutnym numerem 1 na Deezer: artysta numer jeden, album numer jeden, piosenka numer jeden.

HAVASI wykonywał innowacyjne kompozycje w najbardziej prestiżowych salach koncertowych świata, takich jak Carnegie Hall w Nowym Jorku, Opera w Sydney czy Konzerthaus w Wiedniu. Jest absolwentem światowej sławy Akademii Muzycznej im. Franciszka Liszta, z głęboką znajomością tradycji klasycznej, który tworzy instrumenty klasyczne na miarę współczesności. Jego nowatorski styl wzmacnia muzykę klasyczną dźwiękami tradycyjnego folkloru i elementów pop rocka, czyniąc go najbardziej wyjątkowym wykonawcą na świecie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

25.05.2022, 19:00 Hala Stulecia
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: HAVASI - Pure Piano Concert

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert