koncert

HCR

koncert

HCR

HCR - Bilety na koncert

Klub Stary Klasztor zaprasza 4 czerwca na koncert HCR!
Piotr Szot znany jako HCR – polski artysta sceniczny, autor tekstów i raper. Jego twórczość jest połączeniem stylu hip-hop z innymi gatunkami muzycznymi jak pop, rock, jazz, funk, reggae. Półfinalista popularnego show telewizyjnego Must Be The Music.

W latach 2003-2012 HCR działał we wrocławskim podziemiu hip-hopowym. Współpracował najpierw z zespołem Eazy Squad, a następnie z grupą WRO, z którą w roku 2008 nagrał mini-album Spalam to nad miastem. Album promowały dwa teledyski do utworów: Winny i Popyt na emocje, a także kilkanaście koncertów na terenie Dolnego Śląska, w tym seria występów w zakładach karnych.
W 2013 r. HCR przeprowadził się do Warszawy, gdzie nawiązał współpracę z wieloma instrumentalistami i producentem muzycznym Marcinem Limkiem celem wydania płyty. Swój debiutancki album zatytułowany Lepszym Człowiekiem wydał w 2016 r. pod szyldem wytwórni Sony Music Polska. Nadejście albumu zwiastowały dwa radiowe single: Tego mi brakuje i Lepszym człowiekiem, a także występ w show telewizyjnym Must Be The Music, gdzie HCR dotarł do półfinału. Tytułowy utwór płyty Lepszym człowiekiem w kulminacyjnym momencie plasował się na szczycie Gorącej 20'stki Radia Eska. Z kolei piosenka Tego mi brakuje przez pewien czas okupowała szczyty listy Hop-Bęc Radia RMF Max. Trzecim singlem promującym płytę został utwór pt. Za długo byłaś sama, jednak nie odnotował takiego sukcesu jak dwa pierwsze. Po wydaniu płyty HCR wielokrotnie koncertował w całej Polsce, zarówno jako główna gwiazda wieczoru, ale też wspomagając występy uznanych artystów takich jak Kayah, Doda i wielu innych.
Po krótkiej przerwie związanej z narodzinami córki i załatwianiem prywatnych spraw, HCR wraca do gry i jest aktualnie w trakcie dopinania materiału na drugą płytę. Wiosną 2018 r. światło dzienne ujrzał pierwszy singiel promujący nowy krążek artysty pt. Stałem pod blokiem, do którego powstał też teledysk. Planowana premiera nowej płyty to lato 2019 r.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje HCR

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert