koncert

HEY FAYRANT TOUR

koncert

HEY FAYRANT TOUR

HEY FAYRANT TOUR - Bilety na koncert

Dwadzieścia pięć lat minęło jak jeden dzień… Bardzo pracowity dzień. Nie było czasu na drugie śniadanie, nie dało się położyć na poobiednią drzemkę. Przez te 25 lat wydaliśmy 18 płyt, zagraliśmy niezliczoną liczbę koncertów praktycznie w każdym zakątku Polski. Odwiedziliśmy trzy kontynenty, choć jeden niekoniecznie muzycznie. Liczby piosenek nawet nie zliczymy, gdyż kończą się nam palce w zespole.

Chcielibyśmy to wszystko jakoś podsumować, spiąć w klamrę, zebrać w dwa tomy. To przecież dzięki Wam mieliśmy siłę i ochotę na stworzenie tego wszystkiego, co udało nam się nagrać i zaśpiewać. Jak świętować, to tylko z Wami.

FAYRANT to siedem koncertów w największych halach koncertowych w kraju. Koncertów wyjątkowych, wspominkowych, przekrojowych a przede wszystkim emocjonalnych. Będą goście, będą hity, będą rzeczy zapomniane, a specjalnie na tę imprezę wyciągnięte z dna szuflady. Będą również niespodzianki i cała masa dobrej zabawy, czyli wszystko to, czego nie może zabraknąć na dobrej imprezie urodzinowej.
Do zobaczenia!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje HEY FAYRANT TOUR

Dzień dobry, z przyczyn ode mnie nie zależnych nie mogłam skorzystać i być na koncercie. Zaangażowałam się w poszukiwanie osób chętnych m.in przez facebook ale nie znalazłam :( a szkoda, bo robiłam upominek mikołajkowy i chciałam oddać za darmo. Szkoda:( a HEY jeszcze jest we Wrocławiu ale nie wiem czy będą jeszcze wolne miejsca i czy starczy mi funduszy na zakup biletu. Pozdrawiam i dziękuję, że mogłam skorzystać z Państwa strony Anna Chmiel
Bardzo sprawna organizacja, miła obsługa. A koncert wspaniały - brzmienie, sama wokalistka i jej goście - wszystko na najwyższym poziomie.
Cudowny koncert!
Super koncert, trwał prawie 2,5h
REWELACJA
Było fantastycznie! Świetny HEY i świetna organizacja koncertu- wszystko przebiegło w super atmosferze! Polecam!
chmiel0007 06.12.2017 11:37
Świetny koncert. Dobrze zorganizowany, pięknie zagrany i zaśpiewany, nie banalne oświetlenie tworzyło fajną atmosferę.
Ta_stokrotka 06.12.2017 09:02
było super
Duchowe przeżycie - chyba w ten sposób, będąc "fragmentem publiczności", najtrafniej mogę opisać moje odczucia związane z koncertem zespołu Hey w Poznaniu 2 grudnia 2017 r. Wszystko co nastąpiło tego wieczoru było dla mnie magiczne, począwszy od zestawu utworów, który był jakby "robiony pode mnie", poprzez wypowiedzi Kasi Nosowskiej pomiędzy utworami, jak ta, że przed wyjściem na scenę miała wielką nadzieję i pragnienie, by jej i zespołu występ dał coś wartościowego oczekującym go fanom zespołu. Przypomniała mi tym jeden z moich wierszy, który traktuje o pisaniu: żeby to było pożyteczne - chciałbym. Przypomniały mi się czasy licealne, gdy, będąc pierwszą osobą w klasie, przyniosłem na imprezę kasetę "Fire". To był 1992 rok. I przez całe minione 25 lat żyłem z zespołem Hey. I nigdy tego nie żałowałem. I nie mam wątpliwości, że przyniosło to dobre owoce. Podróż w czasie, poczucie duchowej więzi. Od strony technicznej wszystko na najwyższym poziomie. Podobnie oprawa i wizualizacje. Niewielu jest takich wykonawców, którzy po 25 latach na scenie potrafią dać z siebie tak wiele - muzycznie i wokalnie. Mam tylko nadzieję, że prezent jaki wespół ze swą narzeczoną zostawiliśmy dla Kasi i zespołu w podziękowaniu za te 25 lat dotarł do adresata. Będę czekał na powrót zespołu, a jeśli nie wrócą - będę miał ich zawsze w pamięci. Dziękuję. W imieniu własnym i mojej narzeczonej. I życzę powodzenia wszystkim, którzy wystąpili na scenie podczas tego magicznego koncertu.
Mikołaj Maćkowiak 05.12.2017 20:26
Rewelacyjny koncert, niezapomniane wrażenia - Kaśka jak zawsze dała czadu
Koncert super, organizacja kiepska, wejście na Torwar trwało 40 minut !!!!
Magda 29.11.2017 08:03
Świetne nagłośnienie,świetny występ
Nika 28.11.2017 15:33
Koncert był niesamowity ! Świetna atmosfera, genialne nagłośnienie. Długo będę wspominać ten koncert :)
mmagni 28.11.2017 14:15
Dałbym 5 gwiazdek, ale Hey nie poczekało z graniem aż wszyscy wejdą, co było nieładne.
rbln 28.11.2017 12:58

Polecane z kategorii koncert