koncert

HEY, SMOLIK/KEV FOX/SKUBAS, MIUOSH x FDG.ORKIESTRA, DARIA ZAWIAŁOW

koncert

HEY, SMOLIK/KEV FOX/SKUBAS, MIUOSH x FDG.ORKIESTRA, DARIA ZAWIAŁOW

HEY, SMOLIK/KEV FOX/SKUBAS, MIUOSH x FDG.ORKIESTRA, DARIA ZAWIAŁOW - Bilety na koncert

WrocLove Fest 2017 w Centrum Historii!

W ostatni weekend przed wakacjami zapraszamy do Wrocławia, aby koncertowo powitać nadchodzące lato!
16 i 17 czerwca w ramach festiwalu WrocLove Fest 2017 udało zgromadzić się bardzo zacną ekipę koncertową.
Zagrają dla Was HEY, LAO CHE, SMOLIK/KEV FOX/SKUBAS, JELONEK, NOCNY KOCHANEK, MIUOSH x FDG.ORKIESTRA, DARIA ZAWIAŁOW oraz MESAJAH
Impreza odbędzie się na terenie niedawno otwartego Centrum Historii Zajezdnia przy ul. Grabiszyńskiej 184, które doskonale sprawdziło się podczas festiwalu wROCK for Freedom w sierpniu ubiegłego roku.

Jednocześnie przypominamy, że w ramach WrocLove Fest 2017 wystąpi również Flogging Molly - legenda celtyckiego punka z Los Angeles. Na ten koncert zapraszamy 19 czerwca do Centrum Koncertowego A2 przy ul. Góralskiej 5.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje HEY, SMOLIK/KEV FOX/SKUBAS, MIUOSH x FDG.ORKIESTRA, DARIA ZAWIAŁOW

fajna impreza, ale bylo malo ludzi - bardzo slaba reklama. nie znalazlem opisu kto o ktorej godzinie wystepuje. no i z racji polozenia, zakonczylo sie dokladnie o 22... szkoda, bo Hey mog jeszcze cos zagrac
Koncert był wspaniały, magiczny. Kasia i Kev&Smolik mnie zaczarowali po raz kolejny! Ale obsługa koncertu była bardzo niemiła, panowie z ochrony chyba napawali się "władzą". Jestem za kulturalnym wypraszaniem ludzi z miejsc imprez masowych, a nie waleniem im w toi-toi, żeby przypadkiem ta mnie zasnęli (?) - bo innego powodu nie widzę.

Polecane z kategorii koncert