koncert

HOT WATER

koncert

HOT WATER

HOT WATER - Bilety na koncert

Poznański zespół Hot Water, powrócił po kilkunastu latach na scenę i swoim pierwszym singlem pt. „Anioł” od razu podbił serca słuchaczy wielkopolskiego Radia Merkury. Po trzech tygodniach od premiery „Anioł” właśnie znalazł się na 1. miejscu tamtejszej Listy Przebojów!

„Anioł” zapowiada nową płytę grupy, która ukaże się 27 stycznia 2017. Premiera teledysku odbyła się w piątek 18.11.2016 w INTERII. Płyta zawierać będzie 10 nowych piosenek - 9 autorstwa Macieja Sobczaka i jeden cover "Silver Dollar" wykonywany w filmie "River of No Return" przez Marlyn Monroe. Longplay będzie nosić tytuł "ELEKTRYCZNY KOT".

Od razu po premierze singla Hot Water zdążyli zagrać już przed rockowymi legendami: Ten Years After we Wrocławiu i Vapors Of Morphine w Poznaniu. Oba koncerty zostały bardzo ciepło przyjęte. Muzycy zagrali także na festiwalu Jesień z Bluesem w Białymstoku, gdzie zespół występował na zaproszenie Jana Chojnackiego z Trójki. Koncert odbył się 24.11.2016.

Występ Hot Water był transmitowany tego dnia na żywo w Programie Trzecim. W najbliższym czasie Hot Water zagrał także: 11 grudnia gościnnie przed zespołem Dżem w Poznańskim CK Zamek. 20 stycznia zespół zagra na żywo ze studia im. Komedy Radia Merkury Poznań. 3ego lutego przygotowywany jest duży, pełnodystansowy koncert związany z premiera płyty oraz oficjalnym powrotem koncertowym HOT WATER. Koncert odbędzie sie w poznańskim klubie BLue Note. Już wkrótce zespół ogłosi także daty trasy koncertowej, która odbędzie się na początku 2017 roku wspólnie z jednym z popularnych zespołów rockowych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje HOT WATER

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert