Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

koncert

Habakuk

koncert

Habakuk

Habakuk - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Osiemnastka dawno za nami, świętowaliśmy też już dwudzieste i kilka kolejnych urodzin. Czas płynie jednak nieubłaganie i przed nami kolejny, tym razem okrągły, jubileusz. W tym roku Habakuk kończy 25 lat. Rocznicę tę postanowiliśmy uczcić tak, jak lubimy najbardziej, czyli spotykając się z Wami. Okazją do spotkań będzie trasa koncertowa, którą zaczęliśmy na początku lutego. Razem z nami zagrają: Rootzmans, Johny Rockers, Wersman, Muniek Staszczyk, Kuba Kaczmarek z Całej Góry Barwinków i wiele innych znakomitych gości.

Habakuk - więcej informacji

Osiemnastka dawno za nami, świętowaliśmy też już dwudzieste i kilka kolejnych urodzin.

Czas płynie jednak nieubłaganie i przed nami kolejny, tym razem okrągły, jubileusz. W tym roku Habakuk kończy 25 lat. Rocznicę tę postanowiliśmy uczcić tak, jak lubimy najbardziej, czyli spotykając się z Wami. Okazją do spotkań będzie trasa koncertowa, którą zaczęliśmy na początku lutego.

Razem z nami zagrają: Rootzmans, Johny Rockers, Wersman, Muniek Staszczyk, Kuba Kaczmarek z Całej Góry Barwinków i wiele innych znakomitych gości.

Habakuk - jeden z kamieni milowych polskiej sceny muzycznej - obchodzi w 2015 roku swoje 25-cio lecie.

Kiedy zaczynali grać, wówczas słowo "reggae" było znane tylko bardzo określonej i niewielkiej grupie osób. Teraz, gdy świętują swoje ćwierćwiecze - reggae to potężny ruch muzyczny w Polsce, ogromny rynek, dziesiątki festiwali i setki zespołów.

Habakuk może na pewno być dumny z tego, że do tego rozkwitu w wyraźny sposób się przyczynił.

Jako pierwszy polski zespół reggae świadomie zapoczątkował działania z hip-hopem - było to jeszcze w latach 90-tych. Następnie nagrał płytę z piosenkami Jacka Kaczmarskiego w wersji reggae, która wzbudził niemałe poruszenie na polskim rynku. Wreszcie, jako pierwszy zespół z Polski, a właściwie z całej Europy Wschodniej, zagrał na największym festiwalu świata - brytyjskim Glastonbury.

Długo by opowiadać o setkach koncertów klubowych, o dziesiątkach festiwali... Najważniejsze jest to, że Habakuk cały czas kreuje, cały czas nagrywa nowe płyty i eksploruje nowe rejony muzyczne. Właśnie kończy mixy albumu z damskim chórem Kalokagathos, śpiewającym białym głosem w takich językach jak estoński, macedoński, fiński, serbski czy sefardyjski. Projekt "Regrowth" ujrzy światło dzienne w 2015 roku i będzie prezentowany na scenach całego świata.

Rootzmans:

Zespół ROOTZMANS powstał w połowie 2012 roku , a pomysłodawcą jest wokalista Piotr Świderski. Od początku swojej muzycznej przygody , zespół Rootzmans aktywnie koncertował w całym kraju ( prestiżowe festiwale, wydarzenia muzyczne, dni miast, eventy ). Liczne koncerty przyciągały coraz większe rzesze fanów i nowych odbiorców ich muzyki.

W ciągu kilku miesięcy zespół Rootzmans mógł się pochwalić dużą rzeszą wiernych , oddanych fanów i słuchaczy ich twórczości.

Krokiem milowym w karierze zespołu było uczestnictwo w programie muzycznym Must Be The Music. W programie tym, zespół zachwycił jury i telewidzów swoimi znakomitymi interpretacjami utworów:

"Niedopowiedziane słowa" singiel radiowy i oficjalny teledysk

https://www.youtube.com/watch?v=LMOmQFVHuac&list=UUn0y0a5kPypdJG9ZyBNaaLw

Hotel California - Must Be The Music

https://www.youtube.com/watch?v=LCuijocJBUk

Could You Be Loved - Must Be The Music

https://www.youtube.com/watch?v=PskSFzFa07E

Muzykę Rootzmans pokochała polska publiczność co przełożyło się na wielotysięczne głosy smsy od początku udziału zespołu w programie. Z każdą niedzielną emisją nowego odcinka programu zespół wygrywał kolejne etapy muzycznego show Must Be The Music.

Polska zakochała się w muzyce ROOTZMANS, a my dzięki temu staliśmy się finalistami programu!

Rootzmans to wyjatkowy zespół na naszej scenie muzycznej bowiem trzon zespołu tworzą tata (Mariusz) dwaj bracia (Piotr i Paweł) i ich wujek (Damian) oraz przyjaciele.

Rootzmans to wspaniała dawka muzyki reggae, z wyjątkowymi przebojowymi tekstami oraz bogatym instrumentarium.

Koncerty Rootzmans to ogromna muzyczna porcja pozytywnej energii, na długo pozostają w pamięci słuchaczy, a piosenki nucone są do kolejnego koncertu.

Obecnie zespół kończy prace nad muzycznym materiałem do nowej płyty, której premiera planowana jest pod koniec roku.

ROOTZMANS "Niedopowiedziane słowa".

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Nie masz pomysłu na prezent?

Kup voucher na dowolne wydarzenie i podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Habakuk

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert