koncert

Halina Kunicka

koncert

Halina Kunicka

Halina Kunicka - Bilety na koncert

Halina Kunicka

recital

„To były piękne dni…”

Czesław Majewski - fortepian

Kto nie pamięta tych piosenek… Niech no tylko zakwitną jabłonie, Czumbalalajka, Marionetka, Gwiazda miłości, To były piękne dni, Lato, lato, walc z filmu Noce i dnie, Orkiestry dęte – wszystkie te piosenki łączy jedno nazwisko: Halina Kunicka.

Śpiewała w trzydziestu krajach na czterech kontynentach. Choć nie lubi wielkich imprez festiwalowych, to właśnie na nich zdobywała nagrody, m. in. w Tokio, Splicie i Dreźnie. Była pierwszą Polką, która zdobyła nagrodę publiczności na festiwalu w Sopocie, brała udział w galowych koncertach paryskiej Olimpii i Salle Pleyel. Dwukrotnie wygrała plebiscyt na najpopularniejszą polską piosenkarkę w Chicago. Najbardziej ceni jednak kameralne spotkania z publicznością na swoich recitalach. Dała ich ponad trzy tysiące. Piosenki dla niej tworzyli najwięksi, m.in. A. Osiecka, W. Młynarski, E. Bryll, J. Kofta, J. T. Stanisławski, J. Derfel, W. Korcz, K. Gärtner, A. Kurylewicz, A. Zieliński.

Halina Kunicka śpiewa piosenki różnorodne, od „lekkich, łatwych i przyjemnych” do poezji śpiewanej, piosenki kabaretowej i literackiej. Wciąż zachwyca dojrzałą interpretacją, wrażliwą muzykalnością, klasą i kulturą muzyczną.

Podczas recitalu zabrzmią wylansowane przez Artystkę przeboje, klasyka przedwojennego kabaretu i rosyjskie romanse. Nie zabraknie także piosenek z nowego repertuaru.

Artystce towarzyszyć będzie Czesław Majewski – znakomity pianista, kompozytor, dyrygent i aktor kabaretowy. Popularność przyniosły mu występy w telewizyjnym Kabarecie Olgi Lipińskiej (pan Czesio) oraz programach muzycznych "Śpiewające fortepiany" (TVP2) i "Singa Dinga" (TV Puls).

Zapraszamy w pogodną, ale i wzruszającą muzyczną podroż z Haliną Kunicką!

Honorujemy Karty Seniora. Przy okazaniu Karty Seniora 5 zł zniżki - oferta dostępna przy zakupie biletów w sekretariacie DK.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Halina Kunicka

występ sie nie odbył czekam na zwrot za bilety
koncert został odwołany. nie zostaliśmy o tym wcześniej poinformowani. Przyjechaliśmy z innego miasta.
wystep to jedno wielkie rozczarowanie. Rozumiem, że z wiekiem mogą być problemy z głosem, ale Pani Halinka tak fałszowała, że nawet moja mama zakochana kiedyś w jej piosenkach, stwierdziła, że nie powinna występować i kasować za bilety. Dla porównania mamy występ starszej nieco Ireny Santor, która swoim głosem może dalej zachwycać. Koncert miał być połączony z kolędowaniem - była jedna kolęda w wykonaniu Kunickiej - fałszowana strasznie i dwie w zasadzie śpiewane przez publiczność i to wszystko. podsumowując - koncert jedno wielkie dno!
koncert superowy,moja mama bardzo zadowolona ale niestety nasze miejsca były zajęte. ktoś miał bilety na to miejsce dobrze ze 2 miejsca były wolne,widocznie ktos nie przyszedł koncert ogólnie rewelacja.szkoda ze tak krótko no ale,,,

Polecane z kategorii koncert