Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

Halina Mlynkova Film(l)ove

koncert

Halina Mlynkova Film(l)ove

Halina Mlynkova Film(l)ove - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Halina Mlynkova wydaje piąty solowy album ze swoimi interpretacjami popularnych, polskich utworów filmowych – „FILM(L)OVE”.
Pierwszym singlem zapowiadającym wydawnictwo był utwór „Dwa serduszka” dobrze znany z filmu “Zimna Wojna”. Na płycie znajdują się również takie klasyki polskiej muzyki filmowej jak „To ostatnia niedziela” Mieczysława Fogga, kultowy utwór „O sobie samym” pierwotnie wykonywany przez Roberta Gawlińskiego, czy „Ruchome piaski” Varius Manx.
Tak mówi Halina Mlynkova o tym albumie:
„Która to już droga w moim życiu… Tym razem zabieram Was do świata wyjątkowych polskich utworów, które „gdzieś już kiedyś słyszeliście”. Tak naprawdę to pełne emocji, ludzkich losów i miłości historie zawarte w tekstach. Trochę, jak historia mojego życia, z której wyszedłby niezły film…i to właśnie film jest wspólnym mianownikiem tych opowieści. Moja muzyka ma wiele twarzy. Mam nadzieję, że i to oblicze przemówi do Waszych serc i spotkamy się na zaplanowanej przez nas wyjątkowej trasie koncertowej”
Album promuje singiel „O sobie samym“. Ten kultowy utwór związany z filmem „Prowokator” oryginalnie wykonywany był przez Roberta Gawlińskiego. „O sobie samym“ po swojej premierze nie opuszczał notowań listy przebojów przez dziewiętnaście tygodni

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Halina Mlynkova Film(l)ove


Jak działają recenzje?
Piękny występ, super, polecam wszystkim gorąco
Rena. 10.12.2022 10:05
Halinka w świetnej kondycji, kwartet smyczkowy fantastyczny, widzom przeszkadzały światła że sceny
Anna 30.10.2022 08:29

Polecane z kategorii koncert