koncert

Hanna Banaszak

koncert

Hanna Banaszak

Hanna Banaszak - Bilety na koncert

Hanna Banaszak swoją drogę artystyczną rozpoczęła pod koniec lat 70. Często podkreśla, że w pracy interesuje ją różnorodność i wiarygodność każdej kolejnej odsłony.
Już na samym początku zainteresowali się nią współcześni poeci i kompozytorzy. Byli wśród nich: Jerzy Wasowski, Andrzej Trzaskowski, Jonasz Kofta, Jeremi Przybora, Jerzy "Duduś" Matuszkiewicz etc...
Nadal współpracuje z czołówką polskich twórców. Należą do nich: Jerzy Satanowski, Jan "Kanty" Pawluśkiewicz, Janusz Strobel, Zbigniew Preisner, Józef Baran i inni.
Artystka wystąpiła w kilku filmach m.in. "Słona róża" i "Przeklęta ziemia". Użyczyła swego głosu postaci Hanki Ordonówny w filmie "Miłość ci wszystko wybaczy", zaśpiewała arię ze "Stabat Mater" w filmie Witolda Leszczyńskiego "Siekierezada". Swoją interpretacją uwspółcześnia poezję Jana Kochanowskiego. Wykonuje wiersze J. Brodskiego, W. Szymborskiej czy J. Kaczmarskiego... Zmierzyła się wokalnie z muzyką Mozarta, Vivaldiego, Mangione, Metheny-ego, Davis-a, Gershwina, Ellingtona.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Hanna Banaszak

Piękny głos, fantastyczna kobieta i napeawdę dobra muzyka! Brakowało mi tylko trochę tych starych piosenek...
Koncert jakich niewiele jest w ofercie, wyważona akustyka, program ciekawie ułożony , wymagający od słuchaczy pewnej wrażliwości i znajomości tego typu muzyki, muzycy profesjonalni, pianista śpiewający zasługuje na szczególną uwagę, Pani Hania w wokalizach pokazała swój kunszt.
Uwielbiam Pania Hanne za jej talent , glos i interpretacje oraz wybor repertuaru . Piatkowy wystep spelnil moje oczekiwania . Ciesze sie , ze Pani Hanna nadal koncertuje i mam mozliwosc zobaczenia i sluchania jej na zywo .
Znakomity spektakl. Pani Hanna w znakomitej kondycji fizycznej i wokalnej. Bardzo dobre trio. Jedyny mankament to strasznie ciasno dla osób o długich nogach - małe krzesełka, ściśle ustawione.
Bardzo dziękuję za fantastyczny wieczór z Wielką Gwiazdą. Pani Hania Banaszak w doskonałej formie.To była wielka uczta muzyczna!!!!
Super koncert. Przemiła Pani Hanna, dzieliła się z nami swoim wspaniałym głosem i poczuciem humoru
Bardzo udany występ. Mile spędzony czas. Polecam
Bardzo miło spędzony wieczór! Pani Hanna profesjonalna Artystka, repertuar dobrała stosowny do upływu lat, Zespół towarzyszący świetny, a Pan Andrzej Mazur (perkusja) - genialny. Młodzież zaś - nawet zdolna - należy trzymać w ryzach, co Pani Hanna dość skutecznie czyniła. Dziękujemy.
Piękny wieczór, super koncert.
Miło spędzony czas.
Koncert w wykonaniu Hanny Banaszak był wspaniały
Pani Hania w rewelacyjnej formie, głos powalający. Atmosfera Kuźni jak zwykle niezwykła. Wspaniały wieczór.
Wszytko bardzo fajnie, organizacja , akustyka i koncert.
koncert jak zwykle wspaniały, mam tylko 2 zastrzeżenia: - wybór piosenek mógłby się zmieniać, - tym razem nie były dostępne płyty, ani nie było możliwości uzyskania autografu
Pani Hanna to profesjonalizm i klasa z pazurem!
Znakomity kameralny koncert,który obejrzałem z wielką przyjemnością.Pani Hanna Banaszak w rewelacyjnej formie, a zespół doskonały.
Rewelacja, profesjonalizm w każdym calu. Polecam serdecznie.
Fantastyczny !
Wspaniały, bardzo klimatyczny.
Fantastyczny występ, świetna zabawa, pani Hania jedyna w swoim rodzaju. POLECAM!
rewelacja!!!
Wspaniały występ Hanny Banaszak przy akompaniamencie miejscowej orkiestry rozrywkowej i kwartetu smyczkowego. Uczta dla ucha i niezapomniane chwile dla fanów Wielkiej Artystki.
Koncert rewelacyjny, klimatyczny, bardzo przyjemny. Wspaniała orkiestra i sekcja smyczkowa dodająca dodatkowego smaczku. Pani Hanna - CUDOWNA !!!
Występ ciekawy, jednak brakowało nam kilku dawniejszych piosenek p.Banaszak, do których wracamy z sentymentem.
Profesjonalizm na scenie, niezwykły klimat i elegancja
Bardzo profesjonalny występ, tylko ogromna szkoda, że Pani Banaszak nie zaśpiewała więcej starych piosenek. Starsza część widowni bardzo na to liczyła:-( Rozumiem, że Pani Banaszak nie chce się oglądać za siebie i na to co było, ale większość fanów kojarzy ją własnie ze starego repertuaru co było widać po ożywieniu widowni jak zaśpiewała stare piosenki. Pozdrawiam
Duża dawka profesjonalnego jazzu z pierwszoplanową, wspaniałą rolą wokalistki !:)
Chyba najlepszy koncert, na jakim byłem od kilku lat. Hanna Banaszak w najlepszej formie, wykonanie utworu Chucka Mangione, gdzie zaśpiewała partię trąbki - mistrzostwo świata! Byliśmy z żoną zachwyceni.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert