koncert

Hard Times

koncert

Hard Times

Hard Times - Bilety na koncert

Hard Times | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Hard Times to trzech muzycznych gentlemanów z Krakowa grających trochę bluesa, trochę folku, trochę na smutno o miłości i trochę na wesoło o urokach życia. Grają piękne, pozbawione niepotrzebnej egzaltacji piosenki, pełne szorstkiej, męskiej liryki, ściskające za gardło lub porywające do tańca. Są zapraszani na międzynarodowe festiwale, bo nikt wcześniej nie mieszał gospel z flamenco, ani bluesa z krakowską balladą. Pomimo tej stylistycznej niejednoznaczności Łukasz Wiśniewski w ankiecie czasopisma Twój Blues został uznany za najlepszego harmonijkarza roku 2011, a Piotr Grząślewicz za najlepszego gitarzystę. Rok później album "Trio" zdobył tytuł Płyty Roku 2012 w plebiscycie portalu bluesonline.pl.

"Proszę Państwa, mówię to jako rekomendację - spodobało mi się to bardzo, spodobała mi się muzyka, bo ja w ogóle lubię bluesa, spodobał mi się wokal, spodobały mi się piosenki. Pomyślałem - zaproszę tych młodych ludzi do studia." (Wojciech Mann, „Kocham to, co lubię", TVP2)

"Silną stroną tej płyty jest jej eklektyczny charakter, wsparty na silnych bluesowych podstawach. Podobnie jak na koncertach panowie blendują elementy bluesa z inspiracjami muzycznymi z różnych stron świata, począwszy od country poprzez afrykański folk i gorące rytmy muzyki hiszpańskiej. Pomimo silnego zróżnicowania album stanowi solidną całość, która przypadnie do gustu wielbicielom szeroko pojętej dobrej muzyki." (Piotr Łukasiewicz, JazzPRESS)

"Stylistyczny melanż to znak firmowy Hard Times, i oby się to nigdy nie zmieniało!" (Ewa Jodko, Twój Blues)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Zespół pierwsza liga, uwielbiam, zabawa muzyką ogromny talent i charyzma to takie zespoły powinny grać w radiu. Organizacja w lokalu na najwyższym poziomie, kameralna atmosfera. Właściwi ludzie na właściwym miejscu :)

Polecane