spektakl

"Hejt MADE" spektakl muzyczny

spektakl

"Hejt MADE" spektakl muzyczny

"Hejt MADE" spektakl muzyczny - Bilety na spektakl teatralny

"Hejt MADE" spektakl muzyczny. Spektakl dla młodzieży oraz rodziców i wychowawców nastolatków.

Wyjazd na wymarzone wakacje okazuje się ściemą. W ośrodku nie można używać sprzętów elektronicznych, nie ma nawet dostępu do telefonu. Kim są bohaterki i dlaczego tu trafiły?
Czy zdołają się ze sobą zaprzyjaźnić? I dlaczego nie mogą opuścić tego miejsca?
Czy potrafisz sobie wyobrazić kilka tygodni bez elektronicznych gadżetów? Czy jesteś na to gotowy? Ile wytrzymasz?
Spektakl z dużą dawką muzyki. Tematy: problem uzależnienia od elektroniki, emocje w realnych kontaktach, poszukiwanie bliskości i autentycznych relacji.
Rodzicu, zabierz na spektakl nastolatka. Młodzieży, weźcie ze sobą rodziców. Spektakl daje do myślenia - Warto!
Jeżeli chcesz zobaczyć zdjęcia ze spektaklu Hejt MADE - kliknij w link: http://decybele.com.pl/aktualnosci/hejt-made-spektakl-muzyczny/

Twórcy:
● Scenariusz i teksty piosenek: Jan Jakub Należyty
● Muzyka: Agnieszka Piotrowska-Hajduk i Piotr Hajduk
● Reżyseria: Piotr Hajduk
● Choreografia: Karolina Kroczak
● Reżyseria sceny z fortepianem: Stanisław Dembski
● Przygotowanie wokalne: Agnieszka Piotrowska-Hajduk
● Konsultacje aktorskie: Adam Adamonis
● Kostiumy: Angelika Humelt
● Nagłośnienie: Jarosław Regulski
● Oświetlenie: Karol Jagusiak
● Aranżacje: Piotr Hajduk

Występuje Zespół wokalny "Decybele"
● Boss - Piotr Hajduk
● Urszula - Urszula Rossowska
● Wiki - Magdalena Rossowska
● Żyleta - Kaja Hajduk
● Spacja - Aleksandra Mencel/Nadja Gromska
● Angelika - Maria „Mary” Pawłowska
● Beata - Maja Ziółkowska/Gabriela Belka
● Dżenis - Aleksandra Rosiak
● Dżaga - Zuzanna Hawryluk
● Agata - Karolina Olczak
● Zuza - Ada Basiuk
● Marta - Zofia Maj
● Ada - Kinga Prażmo

Muzycy:
● Jan Zeyland - Instrumenty klawiszowe
● Piotr Aleksandrowicz - Gitary
● Michał Grott - Bas
● Jakub Jabłoński - Perkusja
● Paweł Winiszewski - Perkusjonalia

Nagrania ścieżek muzycznych: Studio Trzy Dwa Pięć i Robak Studio
https://www.facebook.com/decybelefanpage/

Wydarzenie przeprowadzone będzie wg aktualnie obowiązujących zasad sanitarnych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

21.11.2021, 17:00 Służewski Dom Kultury - Sala widowiskowa (SDK)
rozpoczęcie sprzedaży
18.10.2021, godz. 18:00
rozpoczęcie sprzedaży
18.10.2021, godz. 18:00

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: "Hejt MADE" spektakl muzyczny

Świetny spektakl ! Obowiązkowa obecność rodziców WRAZ z nastolatkami. Prawdziwe emocje.
Bardzo ciekawy spektakl, porusza temat na czasie, super utalentowany zespół, warto iść z dziećmi
Bardzo dziękuję za ten spektakl. Polecam go rodzicom. Świetnie wykonania wokalne. Brawo!!!
Świetne przedstawienie.
Przemawiające i profesjonalnie wykonane przedstawienie. Widać duży wkład i zaangażowanie aktorów.
Bardzo profesjonalny spektakl z przesłaniem. Trudno uwierzyć, że tworzą go Amatorzy! Polecam szczególnie Rodzicom - warto, aby zabrali ze sobą Dzieci :)
Wspaniale spędzony czas z moja 12 letnią córką na Waszym miusicalu,,,,zespół Decybele i Hejt Mode to niesamowite wrażenia , moja córka jest pod wielkim wrażeniem i już szuka kolejnego Waszego występu. Bardzo dziękujemy wspaniałym dziewczętom za mistrzowska grę i piekny śpiew.
Świetny spektakl, dynamiczny i poruszający! Brawa dla twórców! Wspaniała muzyka, pięknie zaśpiewane :)
Świetny. Rewelacyjna muzyka i choreografia.
Rewelacyjne!!! Pełne pasji i zaangażowania ze strony młodych wykonawców. Piękne głosy, taniec i bardzo mądra historia "na czasie".
Występ niesamowity. Wszyscy świetnie grają i śpiewają. Ani chwili się nie nudziliśmy, a ponadto przedstawienie wzruszające i pouczające.
Bardzo ciekawe, pouczające. Ważna tematyka.
Emocjonalna wycieczka ukazująca sposób myślenia młodego pokolenia. Spektakl z przekazem, pokazuje dzieciom i rodzicom prawdziwe życiowe wartości. Fantastyczny pomysł ma przyjemnie spędzony czas w gronie rodziny :)
Przedstawienie TRZEBA zobaczyć i usłyszeć, Wielkie brawa dla artystów i ich talentu. Spektakl zrobiony na najwyższym poziomie, zaskakujący, niezwykły i mądry.
Fantastyczny spektakl!! Jestem pos wielkim wrazeniem!! Gorąco i polecam!
Super spektakl! Artyści bardzo profesjonalni i zaangażowani. Do tego świetna oprawa muzyczna. Polecam!
Byłam już 3 raz na spektaklu i za każdym razem jestem coraz bardziej zachwycona tym jak dziewczyny śpiewają i występują aktorsko. Polecam każdemu aby przyszedł na spektakl i zobaczył jak każdy młody człowiek jest uzależniony od telefonu i do czego to prowadzi.
Fantastyczne przedstawienie. Córka, lat prawie 14, wyszła zachwycona zarówno wykonaniem jak i przesłaniem. Polecam gorąco!
Wielce utalentowane młode dziewczęta z mocnym współczesnym przesłaniem. Warto zobaczyć i posłuchać. Fantastyczny spektakl.
Bardzo polecam nastolatkom i ich rodzicom. Świetna choreografia!
Dziewczyny są niesamowite. Mają naprawdę wielki talent.
Świetny pomysł na spektakl dla młodzieży ! Dobrze zaśpiewany, na żywo - dziewczyny brawo ! Brawa dla reżysera - minimalna ilość rekwizytów, niewielka scenografia - dzięki fantastycznej choreografii, trafiającym w sedno tekstom, grze świateł przenosimy się wraz z bohaterkami w ich świat!
Genialny spektakl - ważny temat, świetne teksty, doskonała gra dziewczyn. Polecam szczególnie na wspólne wyjście dla rodziców i ich nastoletnich pociech.
przedstawienie dla dzieci, powinno być to zaznaczone , bilety kupiłam przez przypadek. Ogólne wrażenie fatalne, niestrawne i nudne
Przedstawienie i zaangażowanie aktorów -5 gwiazdek !!! Minusem jest traktowanie konkretnych miejsc siedzących na sali jako własności prywatnej jakiejś Pani (mniemam, że z tego Domu Kultury) i przesadzanie osób z już zajętych miejsc (mimo, że nie było rezerwacji) -minus 2 gwiazdki.
Nie lubię musicali. Nie lubię również sztuk teatralnych dla dzieci i młodzieży. Więc (moja profesor Pachecka od polskiego przewraca teraz oczami i ahystokhatycznym nosowym głosem poprawia mnie w grobie, że żadnego zdania nie zaczyna się od: więc) gdy znajomi zaprosili mnie z synkiem na musical dla młodzieży, westchnęłam ciężko w duchu, ale twardo robiłam dobrą minę do złej gry i radośnie przyjęłam zaproszenie na sztukę Hejt Made. Miałam sto innych planów na niedzielne popołudnie z moimi chłopakami, ale zdecydowaliśmy jednak pójść w stronę sztuki teatralnej. Trudno, pomyślałam. Przynajmniej spędzimy ten czas razem, rodzinnie na czymś wartościowym. I nie wiem jak to napisać, ale ja bawiłam się świetnie ! Mało tego, synek i mój mąż bawili się znakomicie! Nie mogłam oczu od dziewczyn oderwać! Lekko, zabawnie, młodzieżowo, brawurowo minęły mi dwie godziny! A przypominam: nie lubię musicali. Wyszłam z teatru nucąc pod nosem: na życie nie ma aplikacji...! I jeszcze jedno: w żadnym, powtarzam, żadnym polskim filmie, hicie kinowym Vegi czy Smarzowskiego nie słyszałam takiego wyraźnego dźwięku. Każda głoska wyśpiewana czysto i krystalicznie słyszalnie! Brawo! Wspaniała choreografia. Przy tak ubogiej scenografii cudownie zagrały dziewczyny ciałem, rękoma, tańcem, ruchem. Piotrek Hajduk, chapeau bas! Agnieszka Hajduk-Piotrowska! Wyrazy uznania! Słowa piosenek to rewelacja! Nie ma skuchy. Jest świetna sztuka. Mądry, ale nie przemądrzały przekaz dla młodzieży, ale przede wszystkim dorosłych. Nie miałam pojęcia, że to napiszę: serdecznie polecam Hejt Made!
Super, dla rodziców mnóstwo przemyśleń
Wspaniały musical! Powinien go zobaczyć każdy rodzic, wraz ze swoim nastoletnim dzieckiem. Będę dążyła, żeby klasa mojego syna również zobaczyła spektakl!
Super przedstawienie dające dużo do myślenia, warto obejrzeć
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii spektakl