spektakl
"Hejt MADE" spektakl muzyczny

spektakl

"Hejt MADE" spektakl muzyczny

"Hejt MADE" spektakl muzyczny - Bilety na spektakl teatralny

"Hejt MADE" spektakl muzyczny | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

Wymarzony wyjazd na dwa tygodnie wypoczynku już blisko. Wystarczy spakować
walizkę, dorzucić kilka elektronicznych gadżetów i w drogę! A co, jeśli nie
będziesz mieć dostępu do internetu, laptopa, ba - nawet telefonu? Nie
możesz się zalogować, wejść na fejsa, nic wygooglować. Czy jesteś na to
gotowy? Ile wytrzymasz?

Spektakl dla młodzieży oraz rodziców i wychowawców nastolatków.

Spektakl o uzależnieniach od elektroniki i świata wirtualnego, o
poszukiwaniu relacji i swojego miejsca w świecie.

Scenariusz i teksty piosenek: Jan Jakub Należyty

Muzyka: Agnieszka Piotrowska-Hajduk i Piotr Hajduk

Reżyseria: Piotr Hajduk

Reżyseria sceny z fortepianem: Stanisław Dembski

Choreografia: Karolina Kroczak

Kostiumy: Angelika Humelt

Nagłośnienie: Jarosław Regulski

Oświetlenie: Rafał Brześciński

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Bardzo ciekawe, pouczające. Ważna tematyka.
Emocjonalna wycieczka ukazująca sposób myślenia młodego pokolenia. Spektakl z przekazem, pokazuje dzieciom i rodzicom prawdziwe życiowe wartości. Fantastyczny pomysł ma przyjemnie spędzony czas w gronie rodziny :)
Przedstawienie TRZEBA zobaczyć i usłyszeć, Wielkie brawa dla artystów i ich talentu. Spektakl zrobiony na najwyższym poziomie, zaskakujący, niezwykły i mądry.
Fantastyczny spektakl!! Jestem pos wielkim wrazeniem!! Gorąco i polecam!
Super spektakl! Artyści bardzo profesjonalni i zaangażowani. Do tego świetna oprawa muzyczna. Polecam!
Byłam już 3 raz na spektaklu i za każdym razem jestem coraz bardziej zachwycona tym jak dziewczyny śpiewają i występują aktorsko. Polecam każdemu aby przyszedł na spektakl i zobaczył jak każdy młody człowiek jest uzależniony od telefonu i do czego to prowadzi.
Fantastyczne przedstawienie. Córka, lat prawie 14, wyszła zachwycona zarówno wykonaniem jak i przesłaniem. Polecam gorąco!
Wielce utalentowane młode dziewczęta z mocnym współczesnym przesłaniem. Warto zobaczyć i posłuchać. Fantastyczny spektakl.
Bardzo polecam nastolatkom i ich rodzicom. Świetna choreografia!
Dziewczyny są niesamowite. Mają naprawdę wielki talent.
Świetny pomysł na spektakl dla młodzieży ! Dobrze zaśpiewany, na żywo - dziewczyny brawo ! Brawa dla reżysera - minimalna ilość rekwizytów, niewielka scenografia - dzięki fantastycznej choreografii, trafiającym w sedno tekstom, grze świateł przenosimy się wraz z bohaterkami w ich świat!
Genialny spektakl - ważny temat, świetne teksty, doskonała gra dziewczyn. Polecam szczególnie na wspólne wyjście dla rodziców i ich nastoletnich pociech.
przedstawienie dla dzieci, powinno być to zaznaczone , bilety kupiłam przez przypadek. Ogólne wrażenie fatalne, niestrawne i nudne
Przedstawienie i zaangażowanie aktorów -5 gwiazdek !!! Minusem jest traktowanie konkretnych miejsc siedzących na sali jako własności prywatnej jakiejś Pani (mniemam, że z tego Domu Kultury) i przesadzanie osób z już zajętych miejsc (mimo, że nie było rezerwacji) -minus 2 gwiazdki.
Nie lubię musicali. Nie lubię również sztuk teatralnych dla dzieci i młodzieży. Więc (moja profesor Pachecka od polskiego przewraca teraz oczami i ahystokhatycznym nosowym głosem poprawia mnie w grobie, że żadnego zdania nie zaczyna się od: więc) gdy znajomi zaprosili mnie z synkiem na musical dla młodzieży, westchnęłam ciężko w duchu, ale twardo robiłam dobrą minę do złej gry i radośnie przyjęłam zaproszenie na sztukę Hejt Made. Miałam sto innych planów na niedzielne popołudnie z moimi chłopakami, ale zdecydowaliśmy jednak pójść w stronę sztuki teatralnej. Trudno, pomyślałam. Przynajmniej spędzimy ten czas razem, rodzinnie na czymś wartościowym. I nie wiem jak to napisać, ale ja bawiłam się świetnie ! Mało tego, synek i mój mąż bawili się znakomicie! Nie mogłam oczu od dziewczyn oderwać! Lekko, zabawnie, młodzieżowo, brawurowo minęły mi dwie godziny! A przypominam: nie lubię musicali. Wyszłam z teatru nucąc pod nosem: na życie nie ma aplikacji...! I jeszcze jedno: w żadnym, powtarzam, żadnym polskim filmie, hicie kinowym Vegi czy Smarzowskiego nie słyszałam takiego wyraźnego dźwięku. Każda głoska wyśpiewana czysto i krystalicznie słyszalnie! Brawo! Wspaniała choreografia. Przy tak ubogiej scenografii cudownie zagrały dziewczyny ciałem, rękoma, tańcem, ruchem. Piotrek Hajduk, chapeau bas! Agnieszka Hajduk-Piotrowska! Wyrazy uznania! Słowa piosenek to rewelacja! Nie ma skuchy. Jest świetna sztuka. Mądry, ale nie przemądrzały przekaz dla młodzieży, ale przede wszystkim dorosłych. Nie miałam pojęcia, że to napiszę: serdecznie polecam Hejt Made!
Super, dla rodziców mnóstwo przemyśleń
Wspaniały musical! Powinien go zobaczyć każdy rodzic, wraz ze swoim nastoletnim dzieckiem. Będę dążyła, żeby klasa mojego syna również zobaczyła spektakl!
Super przedstawienie dające dużo do myślenia, warto obejrzeć
Świetny spektakl! Dopracowany w każdym szczególe, fantastycznie zaśpiewany, poruszający treścią. Polecam pokazać starszej i młodszej młodzieży, a i dorośli powinni podjąć refleksję nad relacją ze swoimi dziećmi... i telefonem.
Super przedstawienie, śpiew oraz cała choreografia 10/10, polecam serdecznie z całego serca
Doskonały i ciekawy spektakl: pomysłowa choreografia, piękne utwory i głosy, naturalna i przekonywująca gra młodych aktorek! Zorganizowany na najwyższym poziomie!
Wspaniały musical! Bardzo zdolna młodzież! Bardzo dobre teksty i choreografia! Gratulacje!
Rewelacja !!! "Must see" dla wszystkich rodzin, szczególnie dla rodzin nastolatków, ważne przesłanie, piękne piosenki, co za głosy (!!!), zdecydowanie polecam
Super fabuła, super wykony, zmusza do refleksji o relacjach między rodzicami a ich pociechami... Polecamy
Świetny spektakl! Znakomicie napisany i znakomicie zagrany. Wspaniała muzyka, rewelacyjne piosenki zaśpiewane (bez playbacku!) przez Zespół Wokalny Decybele z taką lekkością i swobodą (pomimo naprawdę niełatwych, wielogłosowych aranżacji), że wgniata w fotel; genialna choreografia, cudna scena z fortepianem... Profesjonalizm, charyzma i moc! Aż niewiarygodne, że tak młode osoby mogą osiągnąć taki poziom! Więcej nie napiszę, bo wciąż mam obolałe dłonie od oklasków! To TRZEBA zobaczyć! Pozycja obowiązkowa dla młodych ludzi spędzających zbyt wiele czasu w wirtualnym świecie, ale także (a może przede wszystkim) dla ich rodziców i nauczycieli!

Polecane