koncert

I love Sinatra

koncert

I love Sinatra

I love Sinatra - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

🎆Tętniące życiem ulice Nowego Yorku- miasta które nigdy nie śpi, zadymione kasyna Las Vegas, gdzie nocami rozrywają się najważniejsze partie życia czy pełne miłosnych afer, roztańczone Chicago … to świat do którego śladami Franka Sinatry porwie nas Natalia Świerczyńska i jej zespół‼️🪄Podczas koncertu usłyszycie niezapomniane przeboje Sinatry jak New York, New York, My Way czy Strangers In The Night w muzycznych aranżacjach wprost z lat 40. i 50‼️🎤🎙️

I love Sinatra - więcej informacji

Tętniące życiem ulice Nowego Yorku- miasta które nigdy nie śpi, zadymione kasyna Las Vegas, gdzie nocami rozrywają się najważniejsze partie życia czy pełne miłosnych afer, roztańczone Chicago … to świat do którego śladami Franka Sinatry porwie nas Natalia Świerczyńska i jej zespół. Podczas koncertu usłyszycie niezapomniane przeboje Sinatry jak New York, New York, My Way czy Strangers In The Night w muzycznych aranżacjach wprost z lat 40. i 50. Poznacie historię Sinatry z punku widzenia kobiety, które opowie Wam Natalia, a raczej wyśpiewa je swoim wyjątkowym głosem. Zapraszamy! To będzie niezapomniany wieczór. Let’s swing!!!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: I love Sinatra


Jak działają recenzje?
Natalia Świerczyńska obdarzona jest bardzo pięknym głosem, doceniam jej zafascynowanie Sinatrą. Sposób prowadzenia koncertu zburzył wszystko. Nie można występować, prowadzić koncertu i równocześnie cały czas drapać się, poprawiać włosy, sukienkę. Kilkanaście razy wokalistka przedstawiała muzyków i powtarzała jacy są świetni, wyszło na to, że chyba przekonywała samą siebie. Komentarze w stylu Kuby Wojewódzkiego nie są na miejscu w Auli UAM. Wokalistka mogłaby zaprosić kogoś do prowadzenia koncertu, bo sama gubiła wątek, chaotycznie przeskakiwała z tematu na temat i w tym zagubieniu ratowała się drapaniem i poprawianiem toalety. Szkoda-bo piękna wokalistka obdarzona pięknym głosem.
01.05.2023 12:30
Było super!
Halina 26.04.2023 14:23
Bardzo ciekawa aranżacja muzyczna, oprawa świetlna również super. Trochę problemów z dźwiękiem. Solistkę zagłuszały instrumenty.
MR 25.04.2023 09:07

Polecane z kategorii koncert