koncert

III ŚWIĄTECZNA GALA DISCO POLO

koncert

III ŚWIĄTECZNA GALA DISCO POLO

III ŚWIĄTECZNA GALA DISCO POLO - Bilety na koncert

Największe gwiazdy z gatunku disco polo spotkają się wspólnie na jednej scenie, by przedstawić publiczności swój świąteczny show. Wśród wykonawców będzie okazja zobaczyć takich wykonawców, jak: Akcent na czele z Zenkiem Martyniukiem, Weekend, Piękni i Młodzi, After Party, Mig, Long & Junior oraz Quest.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje III ŚWIĄTECZNA GALA DISCO POLO

Było super, napewno będziemy za rok
Wykonawcy wypadli dobrze. Szczególnie Piękni i Młodzi oraz Zenek Martyniuk. Zespół , który występował jako ostatni w Gali nie pamiętam nazwy ) również świetnie wypadł. Mam duże zastrzeżenia jeśli chodzi o nagłośnienie w hali, nie zawsze dobrze było słychać. Ale największą porażką były miejsca biletowe. Wcale nie było naszego rzędu (mieliśmy zarezerwowane 4 miejsca). Kazano nam usiąść w takim sektorze i rzędzie, że całkowicie (za ścianą) scena z wykonawcami była niewidoczna. Dla mnie był to skandal. Składałam reklamacje do ochrony ale też bezradnie rozkładali ręce i mówili że jest pomyłka w oznaczeniach rzędów.W końcu dopiero trzecia czy czwarta osoba z ochrony pozwoliła nam usiąść na inne wolne miejsca.Dlatego moja ocena za organizację Gali jest bardzo negatywna.
Słabo,to nie typ imprezy dla niepijących. W połowie wyszłyśmy.
niezadowolona 23.12.2017 11:09
SUPER KONCERT...ŚWIETNI WYKONAWCY..ZAJEBISTA ATMOSFERA POLECAM
super impreza:)
Najlepszy wieczór mojego życia! Mam nadzieję, że za rok będzie powtórka :)
Organizacja słaba...dźwięk dochodzący jedynie od strony sceny, osoby siedzące na trybunach mogły się poczuć jakby byłby gdzieś z boku imprezy.. w dodatku nie działające telebimy, które z pewnością można było dobrze wykorzystać.
Gratulacje ZA WIĘKSZĄ LUDZI W SZATNI I NA BRAMKACH.OBIEKT POWINIEN MIEĆ WZMACNIACZE SYGNAŁU GSM LUB PORZĄDNE WIFI.PONIEWAŻ NA HALI JEST BARDZO SŁABY INTERNET.
Super koncert :) na pewno w przyszłym roku też się wybiorę :)
Super impreza, warto przyjsc, ponad 5 godzin swietnej zabawy i samych najwiekszych hitow disco polo!
Agnieszka 18.12.2017 20:52
Super koncert za rok też się wybiorę jeśli będzie
Świetna zabawa
wspaniałe wydarzenie :)
Świetny koncert, fantastyczna zabawa. Polecam
Super impreza na najwyższym poziomie.Warto znów jechać
Było super :) bardzo fajnie się bawiłyśmy !!!
Tworzenie w trakcie sprzedaży biletów grupy megavip i zaniedbanie osób które kupiły wcześniej bilety vip to bardzo duży minus tak nie powinno się robić , ale cała gala ok
Przepiękny koncert, wspaniałe 5 godzin w świątecznej atmosferze.
krzycyrz 18.12.2017 08:45
Najlepsza gala disco polo :))
Świetna impreza , fajny świąteczny klimat , ocena 4 z tego względu ze powinno być więcej zespołów obecnie mniej popularnych które się powoli wybijają na polskiej scenie disco np. Kordian , Dejw , Eratox , Camasutra, Jorgus
Paweł12 17.12.2017 22:48
Sama impreza fajna choć słabo promowana co zaowocowało dość niską frekwencją. Brak szerszego zaplecza gastronomicznego. Prowadzący który z irytującym wydźwiękiem starał się wpoić słabo reagującej widowni że, jest najlepsza... Ale ogólnie spoko :)
organizacja i impreza na wysokim poziomie , super sie bawilem :)
Mega fajna impreza POLECAM!!!
Występ, oraz organizacja-niesamowity 4,5h wspaniała!!!!!!
Jestem pod wrażeniem,jednym słowem mile zaskoczona, artyści wspaniali i nie patrzyli na zegarek,nie spodziewałam się że gala będzie tak długo trwała,ale nic tylko chwalić 😃
Zarąbiście!!!!!!!!! Gorąco polecam! Wspaniali wykonawcy i mega zabawa!!!!!!!! Czekam na kolejną Galę Disco Polo:)
Było naprawdę rewelacyjnie za rok biorę mega VIP ✌️✌️✌️👌👌👍👍👍
Super
Zespoły i oprawa muzyczna SUPER za to zaplecze gastronomiczne 0 DNO.Nic do przekąszenia to jedno ale piwem powinny się zająć służby sanitarne pod względem zawartości alkoholu jak i jakości sprzedawanego tam piwa !!!!!
Było super .Czekam na następną Gale Disco Polo
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert