koncert

IV Świąteczna Gala Disco Polo

koncert

IV Świąteczna Gala Disco Polo

IV Świąteczna Gala Disco Polo - Bilety na koncert

Występują: Zenek i Akcent, Mig, After Party, Piękni i Młodzi

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje IV Świąteczna Gala Disco Polo

Wg mnie scena powinna być na środku i większa.Podczas śpiewania niewyraźne słowa,muzyka zagłuszała słowa.Siedząc na trybunie na wprost sceny,to nie ma kontaktu z występującymi.
Byliśmy z mężem po raz pierwszy i nie żalujemy super zespoły i zabawa. Na przyszły rok też planujemy iść tylko fajnie by było gdyby więcej zespołów grało😍😍 Jeden mały minus to taki ze byliśmy świadkiem bójki która nie powinna się wydarzyć albo zakaz wpuszczana osób pod wpływem alkoholu albo zwiększyc ilość ochrony która w sekundę powinna się na miejscu w takich sytuacjach szybko zjawić :)
Tragedia.. mimo posiadania biletów nie zostałem wpuszczony na imprezę!! Nie polecam!!!
Pierwszy raz byłam na koncercie disco polo. Artyści poważnie potraktowali publiczność. Zaśpiewali największe przeboje i starali się nawiązać kontakt z widownią. Natomiast organizatorzy zadecydowali, że tak liczną grupę widzów będą 30 minut przed koncertem wpuszczać 2 wejściami i jednym dla VIP. To było mało poważne w sytuacji, gdzie nawet nie skanowali kodu kreskowego biletów, więc nic nie stało na przeszkodzie, żeby wejść było więcej. Impreza udana, hala o sporych wysokościach miedzy rzędami oraz wąziutkich, niebezpiecznych schodach pomiędzy sektorami. Wiele osób długo szukało swoich miejsc.
Było super.Zresztą jak co roku pełen profesjonalizm.
Impreza i wokaliści super ale organizacja na wejściu słaba nawet można powiedzieć beznadziejna ludzie zgniatali się na wejściu organizatorzy nie potrafili pokierować ludzi bałam się że dojdzie do jakiejś tragedii i ludzie się startują, otworzono zbyt mała ilość bramek, byłam a kilku koncertach na tym obiekcie i ta organizacja była beznadziejna a w zasadzie brak, poza tym nie wspomnę że ochroniarz usadzil na moim miejscu inna osobę z którą musiałam się wyklucic żeby pozwoliła mi usiąść na moim miejscu bo jemu powiedziała ochrona że miejsca nie są numerowane, ale jak już wreszcie wyklocilam się o swoje to miejsce same występy super
Uczestniczka 16.12.2018 12:46
Słabo w tym roku malo zespołów I w kolko te same piosenki żadnej świątecznej a przecież to okres świąteczny.
Brak słów. Bilety zakupione 7 dni przed koncertem. Nie wpuszczono nas na koncert organizator sprzedał za dużo biletów .Byliśmy przy wejściu o 17.55 kpina jakąś powinni oddać kasę za przyjazd i stracone paliwo.Nie polecam !!!!!!!
Było super😊😊😊😊jesteśmy zadowoleni.
Było super tylko za krótko
Bardzo słaba organizacja. Pomimo wykupienia miejsc siedzących we wrześniu. W dniu imprezy nie zostaliśmy wpuszczeni na arenę. Grupa ok 20 - 30 osób (łącznie ze mną i moją żoną) stała ok 40 min pod wejściem próbując się dostać do środka. Ochrona nie wpuściła nikogo tłumacząc, że "organizator sprzedał za dużo biletów" .... jak to możliwe, skoro mieliśmy wykupione miejsca siedzące (sektor i konkretne miejsca). Brak słów, ręce opadają .... Po spotkaniu z organizatorem otrzymaliśmy zwrot pieniędzy okazując bilety. Wniosek z tego taki, iż wcześniejsza rezerwacja biletów nie ma sensu .... szkoda, że tak się dzieje ... niesmak pozostał już na zawsze pomimo, iż od kilku lat uczestniczymy w tego typu imprezach.
Super, świetna zabawa, będziemy za rok! 😁

Polecane z kategorii koncert