koncert

IX Wawer Music Festival: Koncert nadzwyczajny Pomóż Dzieciom - Gwiazdy Jazzu charytatywnie dla CZD

koncert

IX Wawer Music Festival: Koncert nadzwyczajny Pomóż Dzieciom - Gwiazdy Jazzu charytatywnie dla CZD

IX Wawer Music Festival: Koncert nadzwyczajny Pomóż Dzieciom - Gwiazdy Jazzu charytatywnie dla CZD - Bilety na koncert

Nadzwyczajny koncert charytatywny. Gwiazdy Jazzu zagrają na rzecz Dziecięcego Centrum Transplantacji w Instytucie Centrum Zdrowia Dziecka. W ten styczniowy wieczór dla dzieci wystąpią m.in.:

Marita Alban Juarez Quartet, grupa założona przez peruwiańsko-polskie rodzeństwo muzyków, wokalistkę Maritę i perkusistę Jose Manuela. Ich repertuar to inspiracje rodem z muzycznych stylistyk Afroperu, Kuby, Argentyny i Brazylii połączone jazzowym spoiwem. Stworzyły niezwykle ciekawą i ambitną propozycję z kategorii latin-jazzu.

Kuba Stankiewicz Trio wybitny pianista należący do czołówki polskich muzyków jazzowych, kompozytor, laureat licznych nagród muzycznych wraz ze swoim zespołem

Kuba Badach z zespołem. Polski wokalista, instrumentalista, kompozytor i producent muzyczny. Jest założycielem i liderem zespołu Poluzjanci (dawniej Polucjanci) oraz członkiem grupy The Globetrotters. Nagrywa także solowe płyty.

Uratuj życie! Przychodząc na koncert, włączysz się w akcję ratowania życia dzieci z Centrum Transplantacji Centrum Zdrowia Dziecka. Niech każdy czuję się zaproszony, na nadzwyczajny koncert charytatywny .Kupując bilet za 120zł, jesteś jak jedna „kropla krwi” życia. Gwarantujemy wspaniałe doznania muzyczne, klimatyczny wieczór wśród Gwiazd Muzyki Jazzowej. Wasza obecność, będzie dla nas niezwykłym darem dobroczynności. Przychodząc na koncert ofiarujecie wsparcie małym pacjentom , my w zamian za to damy Ci pozytywną energię i ciepło płynące z naszych serc.

Koncert odbędzie się 28.01.2018, o godzinie 17:30, w Starym Młynie Hotelu Boss w Warszawie.

Centrum Transplantacji Centrum Zdrowia Dziecka, to specjalistyczna i bardzo nowoczesna placówka pediatryczna w Polsce. Szpital zapewnia opiekę na najwyższym poziomie, codziennie wspierając swoich małych, chorych pacjentów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje IX Wawer Music Festival: Koncert nadzwyczajny Pomóż Dzieciom - Gwiazdy Jazzu charytatywnie dla CZD

wyśmienity koncert z pięknymi brzmieniami jazz od jakiegoś czasu mi w żyłach gra ;) i to cudowne dźwięki są... było najpiękniej - i to nic że pociąg do krakowa dojechał dopiero o 4 rano ;) było warto zarwać noc
Jazz na zdrowie! Kolejny raz organizatorzy przygotowali fantastyczny wieczór ze śpiewem i muzyką na najwyższym poziomie.Trzy występy, które odbyły się, nagrodzono gromkimi owacjami i żałowaliśmy że tak szybko nadszedł koniec. Artyści jazzowi faktycznie bardzo angażują się w akcje na rzecz pomocy potrzebującym jej. Jednocześnie wiemy, jak wielką rolę w organizacji imprezy odegrali: Profesor Piotr Kaliciński i Profesor Drzewiecki. Uczestniczymy z żoną w bardzo licznych imprezach i festiwalach jazzowych w kraju i za granicą i bardzo mocno zachęcamy organizatorów do tego, aby w przyszłym roku dodali jeszcze jeden dzień tej wspaniałej i pożytecznej imprezy. Tak wysoki poziom wykonawstwa gwarantuje liczny udział publiczności i wysokie wpływy. Jednocześnie jestem pewien, że nasi wspaniali młodzi jazzmeni będą walczyć o możliwość udziału w tym festiwalu, gdyż będzie to nobilitacja. Media z pewnością również pomogą, jak czyniły to dotychczas. Ideę tę poparło również liczne grono przyjaciół i znajomych, którzy uczestniczyli w wydarzeniu.

Polecane z kategorii koncert