koncert

If At All - Kibbutz Contemporary Dance Company

koncert

If At All - Kibbutz Contemporary Dance Company

If At All - Kibbutz Contemporary Dance Company - Bilety na koncert

If At All
Kibbutz Contemporary Dance Company

Kibbutz Contemporary Dance Company, któremu przewodzi Dyrektor Artystyczny Rami Be’er, to jeden z najbardziej uznanych zespołów tańca współczesnego na świecie. Wyjątkowe choreografie Be’era stały się znakiem rozpoznawczym zespołu zarówno w Izraelu, jak i poza jego granicami. Dzięki doskonałej technice, fizycznej odmienności i dynamicznej wrażliwości tancerzy, KCDC reprezentuje taniec izraelski najwyższej próby i regularnie występuje na największych światowych scenach i festiwalach.
If At All to poruszający spektakl, zbudowany wokół figuratywnych i abstrakcyjnych kręgów, zamkniętych form i otwartych struktur. To fizyczna przestrzeń w ruchu, w centrum której znajdują się różnorodne i zmieniające się relacje między ludźmi. W spektaklu została wykorzystana muzyka m.in. Volcano Choir, Nine Inch Nails, Massive Attack czy Olafura Arnaldsa.

Niedziela, 3.07, godz. 20:00
Centrum Kongresowe ICE Kraków, ul. Marii Konopnickiej 17

If At All
Kibbutz Contemporary Dance Company

Kibbutz Contemporary Dance Company, one of the leading dance companies in the world, is widely identified with the work of Artistic Director Rami Be’er whose exclusive and unique choreographic character has become the company’s trademark both in Israel and abroad. With its technically strong and physically eclectic cast of dancers and its dynamic sensibility, KCDC characterizes Israeli dance at its best and performs regularly in the most respected theaters and at leading festivals worldwide.
If At All is a moving theatrical event in figurative and abstract circles, from the closed form to the open structure. Physical space in motion whose essence is a chain of events of diverse and everchanging interpersonal relationships. Music of such artists as Volcano Choir, Nine Inch Nails, Massive Attack or Olafur Arnalds was used in the performance.

Sunday, 3.07, 8:00 pm
ICE Krakow Congress Centre, ul. Marii Konopnickiej 17

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje If At All - Kibbutz Contemporary Dance Company

Występ grupy był niesamowity, świetna choreografia i muzyka. Niestety nie mogłam w pełni podziwiac wystepu bo miejsce na balkonie mi na to niepozwalało.Większość widowni na balkonie przeniosła się na schody.
Najlepszy niedzielny wieczór, profesjonalizm w każdej sekundzie ruchu, coś co każdy powinien przeżyć na żywo, by docenić trud i piękno ludzkiego ciała i ruchu.
Przed występem powiedziano że otwarcie sali godzinę przed występem. Okazało się że pół godziny - przyjechałem specjalnie z Rybnika wcześniej Droższe bilety miały taką samą wartość jeśli chodzi o wybór miejsc jak tańsze
Cena biletu - 100zł, miejsce prezentacji - elegancka sala w ICE z pełną numeracją rzędów i miejsc - na bilecie zamiast miejsca i rzędu - SEKTOR - jeden z dwóch w tak wielkiej sali - efekt: walka o miejsca! Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego bilety nie mają wyznaczonych miejsc?

Polecane z kategorii koncert