koncert

Illusion – 25 lecie zespołu

koncert

Illusion – 25 lecie zespołu

Illusion – 25 lecie zespołu - Bilety na koncert

Illusion to niewątpliwie jeden z najważniejszych zespołów rockowych w naszym kraju. Początek historii Illusion datuje się na 1992 rok. Wówczas zespół stworzyli w Gdańsku, były muzyk grup She i Skawalker Tomasz "Lipa" Lipnicki, Jerzy "Jerry" Rutkowski oraz Paweł Herbasch. Pierwszy koncert grupy odbył się w lutym 1992 w Gdańsku. Jeszcze w sierpniu tego samego roku dołączył do nich Jarosław Śmigiel. I w takim właśnie oryginalnym składzie grupa funkcjonuje do dziś.
A właśnie w tym roku mija okrągłe ĆWIERĆ WIEKU od chwili założenia Illusion. Z tej okazji muzycy ruszają w trasę, która obejmuje 12 miast!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Illusion – 25 lecie zespołu

świetny koncert!
Znakomity koncert. Dobre nagłośnienie i wspaniali muzycy. I co najważniejsze: możliwość spotkania artystów po występie i zrobienia pamiątkowych fotek. To chyba raczej już rzadkość na polskiej scenie rockowej.
Świetny koncert.Super impreza!!!!!!!!!
Koncert PETARDA! NOwa płyta plus stare kawałki włączyło we mnie wehikuł czasu, 20 lat mniej w peselu... Kolejny udany "protest przeciwko przemocy". Dzięki Panowie!
Rewelacja!
Zaj....
Bardzo dobra impreza
super koncert, zespół formie, polecam i dzieki!
Mogliby pograć trochę dłużej. Widocznie w poniedziałek do roboty na szóstą chłopaki mieli.
Świetny koncert. Lipnicki w wyśmienitej formie. I ten efekt - woda z sufitu na mikrofon Lipy- genialne!
Super koncert!!
Wspaniały koncert. ILLUSION w doskonałej formie.
Illusion - wyśmienite brzmienie i surowe, polskie teksty, czyli to co najbardziej lubię. Bogart? Cały czas mnie zaskakuje tylko pozytywnie.
Koncert spełnił moje oczekiwania. Przypomniał lata młodzieńcze. Rewelacja p
Szanowni realizatorzy oraz organizatorzy! Dziękuję za możliwość wyrażenia opinii, jednak jeśli jej chcecie, oto ona - szczera. Według mnie ilość decybeli zaserwowanych wszystkim zgromadzonym nie wszystkim odpowiadała i znacznie pogorszyła jakość dźwięku w przypadku obydwóch grup. Z mojego miejsca słyszałem zagłuszenia, zniekształcenia i 'przestery', które unieprzyjemniły odsłuch kiedy indziej lubianej muzyki. Dwie gwiazdki za uprzejmość organizatorów - i tak jednak za dużo, ponieważ bolała mnie głowa po wyjściu z sali.
Super koncert . Świetne miejsce.
kONCERT GENIALNY,REWELACJA,ENERGIA I MOC PELNA PARA. oBY TAK NASTE[NE 25 LAT

Polecane z kategorii koncert