koncert

Impresja - koncert retro

koncert

Impresja - koncert retro

Impresja - koncert retro - Bilety na koncert

IMPRESJA/RETRO Lata 20-te, Lata 30-te
Najpiękniejsze melodie rewiowe i piosenki lat 20 – tych z repertuaru: Hanki Odronówny, Toli Mankiewiczówny, Zuli Pogorzelskiej, Aleksandra Żabczyńskiego, Mieczysława Fogga, Eugeniusza Bodo w wykonaniu Zespołu IMPRESJA.
Najbardziej znane i lubiane piosenki lat 20-tych oraz późniejszych z repertuaru ówczesnych gwiazd zarówno kina, rewii oraz kawiarenek i estrad, bawią i wzruszają do łez kolejne pokolenia.
Stare przeboje, które obecnie przeżywają swój renesans rozbrzmiewają w pięknych aranżacjach, oprawione w stylowe stroje i barwne słowo wiążące, wprowadzające słuchaczy w klimat przedwojennych kin, kulisy artystycznego i prywatnego życia ówczesnych gwiazd ekranu.
Całość koncertu opatrzona jest specjalnym słowem wiążącym, które wprowadza słuchaczy
w świat przedwojennych kawiarenek i kabaretów uchylając także rąbka tajemnicy osobistych losów każdej z przypominanych na koncercie postaci.
A to wszystko nierozerwalnie z kontekstem wydarzeń historycznych, które silnie splatały się z osobistymi losami gwiazd międzywojennej Warszawy.
Dodatkowym walorem są piękne stroje retro wszystkich wykonawców.

Koncert w wykonaniu Zespołu IMPRESJA w składzie: Wiktoria Oleksińska – wokal, Rafał Kuźma – wokal, Paweł Łukasik – altówka, Artur Łukasik – kontrabas, Joanna Błażej-Łukasik – fortepian, słowo wiążące

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Impresja - koncert retro

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert