koncert

In Memory of George Michael

koncert

In Memory of George Michael

In Memory of George Michael - Bilety na koncert

Gorąco przyjęte wydarzenie „In Memory of George Michael” pod kierownictwem Grzegorza Urbana, z udziałem takich solistów jak: Kasia Rościńska, Maciej Starnawski i Michał Szafraniec rusza w trasę!

Ten niezwykły koncert, upamiętniający niedawno zmarłego, jednego z najważniejszych artystów świata muzyki, miał swoją premierę w Poznaniu w marcu br. Zgodnie z zapowiedzią organizatorów powraca jesienią.
Urodzony w Wielkiej Brytanii wokalista greckiego pochodzenia szybko stał się ikoną popu, za sprawą debiutu w zespole Wham! (założonego wraz z Andrew Ridgeley'em w 1983 roku). To właśnie dzięki temu zespołowi świat usłyszał takie utwory jak "Bad Boys" "Club Tropicana" "Wake me up before you go go" czy niezapomniany świąteczny hit – „Last Christmas”. Późniejsza solowa twórczość George’a Michaela przyniosła równie znane hity takie jak „Carless Whisper” , "I Want Your Sex” „Faith", "Father Figure", "One More Try" czy „Freedom 90”. Artysta znany był z innowacyjnego podejścia nie tylko do muzyki, ale także wideoklipów (jeden z nich sam wyreżyserował). W ironiczny i oryginalny sposób ukazywał w swojej twórczości sprawy, które go trapiły. Znany był także ze swojej działalności charytatywnej, pomagał między innymi chorym na AIDS i raka.
Podczas koncertów Zespół Grzegorza Urbana zaprezentuje największe, wspomniane wyżej hity, oddając w ten sposób hołd niezapomnianemu George’owi Michaelowi.
Wspaniała muzyka, cudowne aranże oraz zaskakujący soliści stworzą dla Państwa widowisko na najwyższym poziomie. Nie zabraknie nastrojowych utworów oraz tanecznych piosenek.
Zapraszamy!
Poznań 07.10 Aula UAM
Łódź 12.11 Klub Wytwórnia
Toruń 13.11 CKK Jordanki

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje In Memory of George Michael

Dałem cztery gwiazdki, bo koncert był zdecydowanie za krótki. Przygotowanie takiego materiału wymagało wiele pracy, dlatego szacunek dla wszystkich artystów. Może na pierwszą rocznicę zrobić podobną imprezę wzbogaconą o kilka kolejnych piosenek.
Piotr 21.03.2017 12:22
świetne głosy, akustyka
moniczka 20.03.2017 20:12

Polecane z kategorii koncert