koncert

Inauguracja sezonu kulturalnego 2021/2022 OKJ - Polski Chór Męski

koncert

Inauguracja sezonu kulturalnego 2021/2022 OKJ - Polski Chór Męski

Inauguracja sezonu kulturalnego 2021/2022 OKJ - Polski Chór Męski - Bilety na koncert

Polski Chór Męski pod dyrekcją Piotra Jańczaka powstał w 2019 roku. Projekt jest kontynuacją tradycji założonego i prowadzonego przez tegoż samego dyrygenta w 1999 roku Wyrzyskiego Chóru Męskiego. Podczas 20-letniej działalności artystycznej zespół zdobył ponad 70 nagród na międzynarodowych i ogólnopolskich konkursach chóralnych. Chór prowadzi szeroką działalność koncertową w kraju i za granicą. Elastyczność interpretacyjna zespołu pozwala na prezentowanie szerokiego spektrum repertuaru. W programie zespołu znajdują się utwory epoki średniowiecza, renesansu, romantyzmu, utwory kompozytorów współczesnych, formy muzyki ludowej, filmowej oraz rozrywkowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Inauguracja sezonu kulturalnego 2021/2022 OKJ - Polski Chór Męski

Wspaniały występ.Ta godzina wydawała się być chwilą.Piękne głosy, muzyka, można byłoby słuchać do rana a i tak byłoby mało. Mam nadzieję, że Panowie z chóru jeszcze nie raz uraczą nas swoją muzyką.Kto nie był niech żałuje.
Niezwykle magiczny wieczór!
Zauroczony 29.10.2021 13:10
Bardzo ładny koncert, serdeczne podziękowania dla OKJ za zorganizowanie. Mam nadzieję, że takich koncertów będzie więcej.
Wspaniały koncert. Niesamowite wrażenia artystyczne.
Fanka z Piły 29.10.2021 09:39
Serdecznie dziękuję Pracownikom OKJ za możliwość uczestniczenia w koncercie Polskiego Chóru Męskiego. Śledzę Ich działalność,podziwiam,są wspaniali. Gratulacje dla organizatorów. Inauguracja sezonu na 6+. Pozdrawiam

Polecane z kategorii koncert