Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

Inez & Gwiazdy Cygańskiego Taboru

koncert

Inez & Gwiazdy Cygańskiego Taboru

Inez & Gwiazdy Cygańskiego Taboru - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Inez & Gwiazdy Cygańskiego Taboru posiadają duże doświadczenie estradowe.

Członkowie zespołu od wielu lat związani są ze sceną muzyki romskiej. Artyści grali, śpiewali w różnych znanych zespołach. Występowali na różnych scenach w tym na Międzynarodowym Festiwalu Kultury Romów w Ciechocinku i Glinojecku. Inez & Cygański Tabor zaprezentował się na Festiwalu Kultury Romów w Lubaniu na Ogólnopolskiej Biesiadzie w Połczynie Zdroju, Muzycznych Dialogach Nad Bugiem w Mielniku, Festiwalu Narodów w Bytomiu itp. Naszych artystów Inez, Sara, Roberto, Angelo i innych można było zobaczyć w programach takich jak: The Voice of Poland, Jaka to melodia? Tv Puls, Polsat, TV Polonia, Tvp 2 Tvp 3 itd. Zespół wyróżnia się utalentowanymi wokalistami i muzykami, którzy grają piękną i porywającą serca muzykę. Żywiołowy taniec oraz przepiękne i barwne stroje tancerek pozostają na długo w pamięci widzów. Inez & Cygański Tabor Zespół Artystyczny z Ciechocinka proponuje Państwu wspaniałą i nie zapomnianą zabawę. W programie znajdują się przede wszystkim piękne, znane i lubiane piosenki romskie, biesiadne i wiele innych znanych i lubianych jak Ore ore, Zagraj mi piękny cyganie, Gdybym miał gitarę, Cyganeczka Zosia, Jedno jest niebo..., wiele innych oraz muzyczne nowości. Na koncercie można zobaczyć pokazy tańca romskiego i orientalnego. Na Biesiadzie Kuracjusza w Ciechocinku wystąpią artyści zespołu artystycznego Inez & Cygański Tabor. Zaśpiewa Inez, Sara, Angelo i inni.

Leyla - wspaniała tancerka zatańczy taniec Isis (taniec ze skrzydłami), taniec z wachlarzami, z woalem i taniec egipski z laską. Dodatkową atrakcją będzie nauka tańca prowadzona przez Leyle.

Agnus - utalentowana wokalista i autorka tekstów wykona swoje piosenki autorskie .Teksty, również do jej utworów pisał Ryszard Ulicki - autor takich przebojów jak Kolorowe jarmarki, Świat nie wierzy łzą, czy ,,Śnił mi się rodzinny dom. W roku 2014 Wydawnictwo Muzyczne FOLK z Warszawy wydało jej solową płytę. Muzyka i śpiew to jej żywioł.

Leonardo - niezwykle utalentowany wokalista, muzyk i akordeonista. Związany jest z muzyką akordeonową od dziecka ,która towarzyszy mu po dzień dzisiejszy. Zagra dla Państwa najpiękniejsze melodie akordeonowe, ponieważ gra na akordeonie to jego pasja. Marzysz aby zobaczyć na żywo jedyne i niezapomniane takie show taneczne w Ciechocinku zapraszamy do Kina Zdrój ul. Żelazna 5

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

26.10.2023, 19:00 Kino Zdrój
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Inez & Gwiazdy Cygańskiego Taboru


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert