koncert

Infinito Quartet | Muzyka Filmowa

koncert

Infinito Quartet | Muzyka Filmowa

Infinito Quartet | Muzyka Filmowa - Bilety na koncert

Czy chcielibyście zobaczyć piękne wnętrza Dworu Artusa przy akompaniamencie najpopularniejszych ścieżek dźwiękowych ostatnich lat? A może pragniecie usłyszeć największe przeboje muzyki filmowej w kameralnych aranżacjach? Jeśli tak to ten koncert jest dla Was!

Specjalnie dla Was z okazji stopniowego powrotu do normalności wraz z toruńskim Infinito Quartet wybraliśmy niezwykły repertuar poruszających utworów filmowych, które nikogo nie pozostawią obojętnym!

Gra o Tron, Różyczka, Lista Schindlera i wiele innych tematów skomponowanych przez największych kompozytorów muzyki filmowej, zabrzmią w Sali Wielkiej. To jedyna i niepowtarzalna okazja, by na żywo, w kameralnych aranżacjach posłuchać dokonań Johna Williamsa, Michała Lorenca czy Ramina Djawadiego. Co ciekawe zabrzmią również niezwykłe piosenki, które ubarwiły niejeden film. Pośród nich znajdzie się Hallelujah – który to brawurowo wykonał Rufus Wainwright w filmie ShrekTango Por una Cabeza z Zapachu kobiety, czy Shallow z Narodzin Gwiazdy – w oryginale wzruszająco śpiewany przez Lady Gagę i… Bradleya Cooper. Ostatni dzień lutego roku 2021 to będzie kameralno-filmowa uczta!

Infinito Quartet to dwukrotne laureatki Stypendium Prezydenta Miasta Torunia. Zespół od 2013 roku wykonuje zarówno muzykę klasyczną, jak i utwory lżejszego gatunku, od tanga po liczne przeboje muzyki filmowej, rozrywkowej i jazzowej.

Wystąpią:

  • Paulina Burczyńska – I skrzypce
  • Kinga Politowska – II skrzypce
  • Zuzanna Wiśniewska – altówka
  • Klaudia Marzec – wiolonczela

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z obecnym reżimem sanitarnym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Infinito Quartet | Muzyka Filmowa

Koncert bardzo fajny. Dobra muzyka w dobrym wykonaniu. Jednak powinno się przypominać o zakazie robienia zdjęć i kręcenia filmów. Bardzo rozpraszają włączone telefony. No i powinien być zakaz wpuszczania małych dzieci. Jedno dziecko a psuło cały koncert.
Wspaniały koncert
Cudownie, poezja dla ucha, chciałoby się więcej i więcej i......
Wspaniały koncert!
Wreszcie trochę normalności
Utalentowane 4 kobiety! Widownia bardzo wzruszona, a koncert niesamowity.
Wyjątkowy koncert. Piękna muzyka. Najwyższy poziom wykonania utworów.

Polecane z kategorii koncert