koncert

Ivan Bayor x So:miya

koncert

Ivan Bayor x So:miya

Ivan Bayor x So:miya - Bilety na koncert

Zapraszamy na koncert projektu Ivan Bayor x so:miya do Six Seasons!

Ich muzyka nacechowana jest wpływami kultur orientalnych, a całość oprawiona w klubową stylistykę, sprawia, że koncerty są energetyzujące, zmysłowe, transowe, taneczne i zabierające w podróż duszę i ciało.

Ivan Bayor - multiinstrumentalista, który zabiera słuchaczy w podróż po dwóch światach zakorzenionych we wspólnym gruncie muzyki elektronicznej. Surowe linie syntezatorów przeplatają się z atmosferycznymi gitarami i pływającymi padami, a mroczne brzmienia ciężkich maszyn perkusyjnych z rytmicznymi perkusjonaliami granymi i zapętlanymi na żywo. Ivan ma na koncie świetne kolaboracje, między innymi z producentami TAMTEN, czy FOPA.

so:miya - kompozytorka, pianistka, wokalistka znana między innymi z projektu YUUKI, którego była założycielką. Twórczość i energia, którą So:miya obdarza swoich słuchaczy jest zarówno sumą jej muzycznych romansów, jak i bieszczadzkich hipisowskich korzeni, islandzkich podróży, miłości do nieustannego śmiechu, czy obserwacji tego, co wokół. Dziewczyna wszystko to wyśpiewuje ciepłym, przestrzennym, pełnym mocy głosem, nie ukrywając przy tym wyjątkowej charyzmy scenicznej.

Zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Ivan Bayor x So:miya

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert