koncert

Iza & Latynoscy Brothers

koncert

Iza & Latynoscy Brothers

Iza & Latynoscy Brothers - Bilety na koncert

IZA & LATYNOSCY BROTHERS to muzycy, którzy na stałe wpisali się już w nurt polskiej muzyki.

Maciej Łyszkiewicz - wybitny melodysta, kompozytor, pianista, twórca takich zespołów jak: No Limits, Leszcze, Łyczacza.

Iza Kowalewska - wokalistka o głosie jak plaster miodu, autorka muzyki i tekstów, muzykoterapeutka, współtwórczyni grupy Muzykoterapia.

Adam Golicki - błyskotliwy perkusista z dużymi osiągnięciami na polach muzyki jazzowej.

Jacek Mazurkiewicz - wyjątkowy kontrabasista, interpretator muzyki eksperymentalnej, grający z czołówką polskiej sceny jazzowej.

Ryszard Bazarnik - niesamowity perkusjonista, twórca Największego Bębna Świata, posiadacz podwójnego Rekordu Guinnessa, wynalazca Szalonego projektu Koncert na Ścianie.

Do takiej mieszanki wybuchowej dołączyli muzycy, w których żyłach płynie bossa nova, salsa i zmysłowa rumba - Luis Nubiola (Kostaryka) na saksofonie altowym oraz brazylijski gitarzysta Nelson Latif.

Oddajemy w Państwa ręce album, który nagraliśmy z miłości do pulsujących, pełnych oparów i nostalgii, gorących rytmów i pięknych melodii lat 50 XX wieku.

Muzyczna podróż wśród oceanów bossa novy, rumby i salsy. Niezwykły kompozytor-melodysta Maciej Łyszkiewicz skomponował 10 utworów, do których piękne teksty napisała Iza Kowalewska inspirując się poetami polskiej piosenki i z przymrużeniem oka podejmując z nimi dialog. W efekcie powstała płyta, która snuje opowieści niewyczerpanych tematów piosenki -miłości, rozstań, szalonych tańców i uniesień. Piękne melodie rodem z lat 50 tych XX wieku flirtują z tekstem. Płyta jest powrotem do zapomnianych szlagwortów, do melodyjnych refrenów. Dla każdego słuchacza, który stęskniony jest po prostu dobrych piosenek.

https://www.youtube.com/watch?v=jFMn-jQS8vQ

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Iza & Latynoscy Brothers

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert