koncert

Izabela Trojanowska

koncert

Izabela Trojanowska

Izabela Trojanowska - Bilety na koncert

Izabela Trojanowska swoją karierę rozpoczęła na początku lat 80-tych i natychmiast została uznana objawieniem na polskiej scenie muzycznej. Wyjątkowy talent, uroda podkreślona charyzmatycznym głosem i wizerunkiem zrobiły wrażenie na milionach fanów. Jej przeboje „Wszystko czego dziś chcę”, „Tyle samo prawd, ile kłamstw”, „Tydzień łez” czy „Karmazynowa noc” nuciła wtedy cała polska. W pamięci wszystkich pozostał legendarny już występ w Opolu, ubranej w uniform ZMP i czerwony krawat, Izabeli Trojanowskiej wykonującej przebojową „Pieśń o cegle”. Wydany w 1982 znakomity album pt. "Układy" oraz współpraca z Budką Suflera spowodowały, iż artystka na stałe zapisała się w historii polskiej muzyki rozrywkowej.

Ostatni doskonale przyjęty album i nowe występy Izabeli Trojanowskiej to dowód na to, że nadal jest w doskonałej formie i pozostaje jedną z najbardziej lubianych przez publiczność wokalistek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Izabela Trojanowska

Bardzo udany występ pani Izy. Dziękuję, że pani Iza była dostępna dla publiczbiści po koncercie 😊. Jedyna uwaga może być do długości koncertu, panią Izę chciałoby się słuchać dłużej, dłużej i dłużej 😊. Pozdrawiam serdecznie.

Polecane z kategorii koncert