Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

Izabela Trojanowska

koncert

Izabela Trojanowska

Izabela Trojanowska - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Izabela Trojanowska swoją karierę rozpoczęła na początku lat 80-tych i natychmiast została uznana objawieniem na polskiej scenie muzycznej. Wyjątkowy talent, uroda podkreślona charyzmatycznym głosem i wizerunkiem zrobiły wrażenie na milionach fanów. Jej przeboje „Wszystko czego dziś chcę”, „Tyle samo prawd, ile kłamstw”, „Tydzień łez” czy „Karmazynowa noc” nuciła wtedy cała polska. W pamięci wszystkich pozostał legendarny już występ w Opolu, ubranej w uniform ZMP i czerwony krawat, Izabeli Trojanowskiej wykonującej przebojową „Pieśń o cegle”. Wydany w 1982 znakomity album pt. "Układy" oraz współpraca z Budką Suflera spowodowały, iż artystka na stałe zapisała się w historii polskiej muzyki rozrywkowej.

Ostatni doskonale przyjęty album i nowe występy Izabeli Trojanowskiej to dowód na to, że nadal jest w doskonałej formie i pozostaje jedną z najbardziej lubianych przez publiczność wokalistek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Izabela Trojanowska


Jak działają recenzje?
Bardzo udany występ pani Izy. Dziękuję, że pani Iza była dostępna dla publiczbiści po koncercie 😊. Jedyna uwaga może być do długości koncertu, panią Izę chciałoby się słuchać dłużej, dłużej i dłużej 😊. Pozdrawiam serdecznie.
Justyna 01.12.2018 10:49

Polecane z kategorii koncert