Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2023

koncert

JERZY MAŁEK GRAVITY GROUP

koncert

JERZY MAŁEK GRAVITY GROUP

JERZY MAŁEK GRAVITY GROUP - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Z okazji Międzynarodowego Dnia Jazzu MOK Amfiteatr zaprasza na muzyczną ucztę, którą zaserwuje wyjątkowy polski trębacz i kompozytor jazzowy – Jerzy Małek.

Podczas koncertu usłyszymy utwory z wcześniejszego okresu działalności artysty jak również kompozycje z ostatniej płyty Jerzego Małka p.t. „GRAVITY”.

Zespół zagra w Kawiarni Artystycznej w składzie: Jerzy Małek – trąbka, Marcin Pospieszalski – git. basowa, Piotr Wyleżoł – fortepian i Sebastian Frankiewicz – perkusja.

Jerzy Małek to ceniony wykładowca na Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie. W ostatnich dwóch dekadach zdobył uznanie jako twórca własnej muzyki, lider autorskich projektów oraz sideman. Dzięki współpracy z takimi artystami jak: Michał Urbaniak, Zbigniew Namysłowski, Wojciech Karolak, Zbigniew Wegehaupt czy Marek Dyjak dał się poznać jako znakomity trębacz, kompozytor i aranżer. Ponadto, ma on także w swoim dorobku bogate doświadczenie w tworzeniu muzyki do teatru i filmów.

Jerzy Małek został też doceniony za całokształt działalności artystycznej, zdobywając nominacje do nagrody Fryderyk 2012 r. w dwóch kategoriach: Najlepszy Kompozytor Jazzowy i Jazzowy Muzyk Roku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: JERZY MAŁEK GRAVITY GROUP

To było jak spotkanie grupy muzykujących przyjaciół (klimat) w kameralnym gronie. Świetny jazz. Dzięki za sympatyczny wieczór.
Artur 01.05.2022 21:25
Bardzo miłe spotkanie z wykonawcami i muzyką, która wprowadza w pozytywny nastrój. Zdecydowanie za mało tego typu wydarzeń w Radomiu.
JR 30.04.2022 15:33
Wspaniałe przeżycie, nie zapomniane
30.04.2022 12:20

Polecane z kategorii koncert