koncert

JULIO IGLESIAS WORLD TOUR 2016

koncert

JULIO IGLESIAS WORLD TOUR 2016

JULIO IGLESIAS WORLD TOUR 2016 - Bilety na koncert

Fani muzyki latynoamerykańskiej będą mieć w czerwcu nie lada okazję, aby spotkać się z nią na żywo. Trzy koncerty Julio Iglesiasa, żywej legendy muzyki rozrywkowej, odbędą się w Polsce. Support - Julio Iglesias jr.

Wizyta w naszym kraju to fragment światowej trasy koncertowej wokalisty, a Sopot, Warszawa oraz Wrocław – to miejsca w których będziemy mogli zobaczyć go na własne oczy. Artysta promuje najnowszy album „Mexico", który ukazał się w październiku 2015 i jest jednocześnie osiemdziesiątym krążkiem w jego karierze!. Ze sceny popłyną romantyczne ballady oraz ogniste rytmy hiszpańskie i meksykańskie. Z pewnością nie zabraknie również największych przebojów „Boskiego Julia”.

Julio Iglesias – wokalista i kompozytor urodzony w Madrycie. Jako chłopak grał w bramce Realu i studiował prawo. Wypadek samochodowy pokrzyżował jego plany a gitara – początkowo jedynie narzędzie w rekonwalescencji – diametralnie zmieniła jego życie. Tak rozpoczęła się jedna z największych karier wokalnych. Aksamitny głos, uwielbienie fanek, pełne stadiony i kilkaset(!) milionów sprzedanych płyt.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje JULIO IGLESIAS WORLD TOUR 2016

Wyjątkowy koncert, cudownie zrealizowany, ukłony dla dżwiękowców :)
Artysta zaprezentował się - jak zwykle - wspaniale! Piękny koncert. Jedyny mankament: brak tłumacza z angielskiego, gdy Iglesias opowiadał coś między piosenkami. Sądząc po wybuchach śmiechu, rozumiało go ok. 30% widowni. Dla mnie jest to lekceważenie pozostałych 70%
Barbara Świderska 15.06.2016 15:22
Koncert dobry, ale szkoda , że na widowni było tak mało osób. Prawdopodobnie ce biletów była za duża. Podobnie było w Sopocie .Ale tam bilety były tańsze niż w Warszawie. Pozdrawiam
super!
Kuba 10.06.2016 17:17
Wielki, nieprzemijający, odżyły dawne wspomnienia, BOSKI JULIO! Cudowny koncert, wspaniała atmosfera!
Rewelacja!!! Gwiazda największego formatu !!! tak śpiewają tylko najwięksi, chylę czoła i polecam każdemu, kto chce posłuchać muzyki w klimatycznym nastroju !!!
Jarek 10.06.2016 16:52
Organizacja bardzo słaba - brak klimatyzacji!!!! Ludzie z górnych miejsc zajmują dolne wcześniej zarezerwowane (droższe) miejsca i nie chcą ustąpić. To skandal!!! Koncert wspaniały!!!
Koncert cudowny i bardzo emocjonalny! Niestety organizacja miejsc siedzących nie była dobra - część osób mogła usiąść na dowolnych miejscach, a gdy przyszli ludzie z biletami musieli się przesiąść, co spowodowało chaos. Poza tym uważam, że jak na takie pieniądze za bilety, to nie powinno się siedzieć na zwykłych drewnianych krzesłach. Natomiast sam koncert piękny! Artysta mimo wieku, śpiewa równie dobrze jak przed laty, przyjemnie posłychać i przeżywać. Polecam!

Polecane z kategorii koncert