koncert

Jacek Cygan w koncercie "Odnawiam Dusze". Gościnnie: G.Skawiński, J. Wójcicki i inni

koncert

Jacek Cygan w koncercie "Odnawiam Dusze". Gościnnie: G.Skawiński, J. Wójcicki i inni

Jacek Cygan w koncercie "Odnawiam Dusze". Gościnnie: G.Skawiński, J. Wójcicki i inni - Bilety na koncert

„Muzyka to jest życie, to są emocje, to jest miłość!” – mówi Jacek Cygan, zapraszając na wyjątkowy cykl koncertów zatytułowany „Odnawiam dusze”.
Czas wyruszyć w niezwykłą podróż przez piosenki jednego z czołowych polskich autorów. Artysta obiecuje odkrywanie tajemnic zaszytych w jego tekstach, śmiech oraz łzy wzruszenia, a wszystko to w doskonałej oprawie muzycznej i w wykonaniu wokalistek i wokalistów, którzy o piosenkach Jacka Cygana wiedzą chyba wszystko!
„Artyści przemierzają setki kilometrów, by ODNAWIAĆ DUSZE, a ja wierzę, że podczas naszych spotkań z publicznością dzieje się to ze wzajemnością!” – opowiada Jacek Cygan.
Na koncertach nie zabraknie największych przebojów w wykonaniu m.in. Jacka Wójcickiego, Beaty Rybotyckiej, Grzegorza Skawińskiego i innych.
Odpłyńmy wspólnie w świat piosenek Jacka Cygana i dajmy ponieść się dźwiękom towarzyszącego artystom Kameleon Quintet pk. Radosława Labahuy.
W koncercie wystąpią: Jacek Cygan, Grzegorz Skawiński, Jacek Wójcicki, Beata Rybotycka, Kamila Klimczak i inni.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

07.03.2022, 19:00 Teatr Wielki
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Jacek Cygan w koncercie "Odnawiam Dusze". Gościnnie: G.Skawiński, J. Wójcicki i inni

Cudowne przeżycie ! Pan Jacek stwarza niesamowitą atmosferę, wspaniali wykonawcy! Mógłbym natychmiast ponownie przeżywać to wspaniałe wydarzenie !
Cudowny koncert! Pan Jacek zaczarował wszystkich, od pierwszych minut publiczność poddała się odnawianiu dusz. Gwiazdy - jak zawsze na najwyższym poziomie, a dwoje młodych wokalistów sprawiło cudowny popis świeżości. Pani Kamilo - od wczoraj ma Pani w nas swoich fanów.
super

Polecane z kategorii koncert