koncert

Jacek Wójcicki z zespołem

koncert

Jacek Wójcicki z zespołem

Jacek Wójcicki z zespołem - Bilety na koncert

Zaklinam czas to nowa propozycja koncertowa Jacka Wójcickiego.

Po raz pierwszy Artysta koncertuje z pełnowymiarowym zespołem, doskonale sprawdzającym w salach koncertowych.

Repertuar to pozycje doskonale znane publiczności z Jacka koncertów: "nieśmiertelne" przeboje Grechuty, Demarczyk, Sinatry, Bocellego i innych, piosenki filmowe (m.in. z "Ostatniego dzwonka"), ale także nowe propozycje.

Nowe piosenki zostały skomponowane specjalnie dla Wójcickiego przez najlepszych polskich kompozytorów.

Słowa napisał Michał Zabłocki, autor przebojów chociażby G.Turnaua czy Czesława Mozila.

Nad brzmieniem materiału czuwają muzycy o pokolenie młodsi: klawiszowiec i kierownik zespołu G.Stasiuk (Maleńczuk, A.Cyzon), gitarzysta T. Banaś (DeMono, Piasek), perkusista i producent A. Malik (Lombard), skrzypek M. Chytrzyński i basista M. Braszak.

A publiczność bawi się, wzrusza, śpiewa, klaszcze i...długo wspomina każdy koncert.

Jacek Wójcicki od lat zajmuje na polskim rynku muzycznym pozycję wyjątkową. Obdarzony talentem aktorskim i głosem o charakterystycznej tenorowej barwie, porusza się z łatwością po wielu gatunkach i stylach muzycznych. Każdy jego koncert spaja niepowtarzalna osobowość sceniczna, tworząc kolorowe, pełne kontrastów, brawurowe show.

"Jacek na scenie staje się fascynującym demonem wesołej i smutnej piosenki. Idźcie popatrzeć jak występuje! Podziwiajcie! Zaproście do domu!" - tak zapowiadał go w Piwnicy pod Baranami legendarny założyciel i wieloletni dyrektor kabaretu, Piotr Skrzynecki.

Od tamtych lat nic się nie zmieniło. Jacek jest tak samo demoniczny i rozmiłowany w kontrastach: w tym co komiczne, i w tym co liryczne. Dziś tak samo jak wtedy, gdy debiutował w Piwnicy, warto go słuchać i podziwiać.

Występuje wspólnie z największymi gwiazdami sceny, m.in. z Grażyną Brodzińską, Małgorzatą Walewską czy Beatą Rybotycką, z którą stworzyli własny recital. Bierze także udział gościnny w projektach "Nieszpory Ludźmierskie" Jana Kantego Pawluśkiewicza i "Woła nas Pan" Włodzimierza Korcza.

Jako aktora (jest absolwentem krakowskiej PWST) widzieliśmy go w takich filmach jak "Lista Schindlera" S. Spielberga, "Ostatni dzwonek" M. Łazarkiewicz, serialach "Dzieci z Doliny Młynów" i "Urwisy z Doliny Młynów" oraz programach TV m.in. w "Kabarecie Olgi Lipińskiej", galach Zbigniewa Górnego itd. Stworzył też niezapomnianą postać Pana Tenorka - bohatera programów dziecięcych TVP.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Jacek Wójcicki z zespołem

TROCHĘ MAŁO TEGO BYŁO - CZUJE SIĘ NIEDOSYT :)))
Super
Koncert bardzo fajny, Pan Jacek trochę nierozśpiewany z początku ale potem już OK. Słabo było słychać kontrabas. Ogólnie koncert udany i dobrze się bawiliśmy.
super swietny wystep i b dobra cena biletu
Sztuka przez duże "S" Mega koncert :)
Bardzo podobał mi się występ Jacka Wójcickiego, choć czuje pewien niedosyt Brakowało mi starych piosenek p.Jacka Jestem z od dzieciństwa zakochana w jego talencie Pozdrawiam
Wspaniały występ pod każdym względem.
Było super, kto nie był niech żałuje.
Występ bardzo udany

Polecane z kategorii koncert