koncert

​​Jan Garbarek Group featuring Trilok Gurtu

koncert

​​Jan Garbarek Group featuring Trilok Gurtu

​​Jan Garbarek Group featuring Trilok Gurtu - Bilety na koncert

Jan Garbarek Group featuring Trilok Gurtu, to wyjątkowe wydarzenie muzyczne. Nikt nie gra na saksofonie tak jak Jan Garbarek. Jego brzmienie stało się jego niewątpliwym znakiem firmowym, które od pewnego już czasu przybiera inny wymiar, niż to, co jest powszechnie rozumiane jako jazz.
Za sprawą niezliczonych nagrań, koncertów w najważniejszych salach koncertowych na całym świecie, wieloletniej współpracy z Keithem Jarrettem i bezprecedensowej współpracy z Hilliard Ensemble popularność tego wyjątkowego saksofonisty sięga przestrzeni wszystkich gatunków muzycznych oraz granic.

Podczas XII edycji Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Perkusyjnej DRUMS FUSION 2018 będziemy mieli okazję uczestniczyć w arcyciekawym, wielowymiarowym i wielobarwnym muzycznym spotkaniu Jana Garbarka i jego zespołu z hinduskim mistrzem instrumentów perkusyjnych Trilokiem Gurtu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje ​​Jan Garbarek Group featuring Trilok Gurtu

Niezapomniane wrażenia, pełen profesjonalizm ,a perkusista niesamowity w swojej oryginalności.Czas minął za szybko...
kesies 04.06.2018 11:38
To był magiczny i niezapomniany wieczór :)
Kasik 02.06.2018 13:11
Wspaniałe przeżycie, Garbarek i pozostali muzycy to mistrzostwo. Perkusista Trilok Gurtu to szczyt świata. Niezapomniane dwie i pół godziny muzyki.
Melomanka 31.05.2018 11:28
Organizacja koncertu oraz sam koncert rewelacyjne.
zadowolony 31.05.2018 09:44
Rewelacyjny występ, prezentujący bardzo rozbudowane kompozycje, w których przenikały się różne kierunki stylistyczne, od jazzu, przez jazz rock, world music i muzykę klasyczną. Od pięknym pasaży melodycznych po dynamiczne improwizacje, od fragmentów wręcz ilustracyjnych o łagodnym brzmieniu po frazy ostre, łamiące ciszę i porażające swoja dynamiką. Kosmiczne umiejętności samego Mistrza, chociaż to truizm, oraz pozostałych członków zespołu. Basista Yuri Daniel udowodnił , że gitara basowa to nie tylko wyznacznik rytmu , ale także kreator melodii. Klawisze o szeroki spektrum brzmienia, od ilustracyjnych po klasykę fortepianową. No a Triluk Gurtu pokazał, że wszystko , co nas otacza jest inspiracją do tworzenia dźwięków. Szacunek dla organizatorów i miasta za dokonanie takiego wyboru Mistrza muzycznej ceremonii. Dla mnie odlot!!!
Włodek 31.05.2018 09:11

Polecane z kategorii koncert