koncert

Jarema Guitar Day - koncert pamięci Jaremy Klicha

koncert

Jarema Guitar Day - koncert pamięci Jaremy Klicha

Jarema Guitar Day - koncert pamięci Jaremy Klicha - Bilety na koncert

10 stycznia już po raz siódmy zapraszamy na koncert pamięci Jaremy Klicha pod hasłem "Jarema Guitar Day". Jarema Klich, gitarzysta klasyczny, pedagog, współzałożyciel WTG, człowiek wielu talentów, zmarł przedwcześnie pokonany przez nowotwór.

Podczas piątkowego wieczoru w Starym Klasztorze zaprezentują się przyjaciele Jaremy w różnorodnych składach i gatunkach muzycznych: KRZYSZTOF PEŁECH z przyjaciółmi reprezentować będzie gitarę klasyczną, MAREK "STINGU" POPÓW z zespołem przygotowują specjalny program "Klasyka na rockowo" z przybojami muzyki klasycznej w rockowych aranżacjach, a grupa JAN i KLAN i PRZYJACIELE JAREMY przeniesie nas w świat dźwięków Krainy Łagodności oraz szant i piosenek żeglarskich, jako że Jarema był zapalonym turystą i żeglarzem i niejedną noc spędził grając przy ognisku lub na jachcie.

Ta wybuchowa mieszanka stylów ma wspólny mianownik – jest nim gitara oraz postać Jaremy Klicha.
Jarema był człowiekiem wyjątkowym. Inteligentny, wrażliwy, z charakterystycznym poczuciem humoru i sercem na dłoni zjednywał sobie ludzi. Dlatego właśnie nie daje o sobie zapomnieć i każdego roku przyciąga przyjaciół, znajomych, uczniów, współpracowników, fanów, którzy chętnie spędzają wspólnie wieczór wypełniony feerią dźwięków i wspomnień.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Jarema Guitar Day - koncert pamięci Jaremy Klicha

Koncert udany, z przyjemnością słuchałem wykonawców. Minusy w odczuciu żony i moim to 1. Zbyt długa część rockowa, zwłaszcza że na pierwszy plan wybijali się klawiszowiec z perkusistą, a przyszliśmy na "guitar day" 2. Czasem lekko sprzęgało w głośnikach.. Ale w kolejnym roku też przyjdziemy na Jaremę.

Polecane z kategorii koncert