koncert

Jazz Christmas. Śpiewają Monika Borzym, Dorota Miśkiewicz i Anna Gadt

koncert

Jazz Christmas. Śpiewają Monika Borzym, Dorota Miśkiewicz i Anna Gadt

Jazz Christmas. Śpiewają Monika Borzym, Dorota Miśkiewicz i Anna Gadt - Bilety na koncert

Uznane wokalistki Monika Borzym, Dorota Miśkiewicz i Anna Gadt przy jazzowym akompaniamencie śpiewają świąteczne pieśni. Zarówno polskie, jak i zagraniczne, religijne i świeckie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Jazz Christmas. Śpiewają Monika Borzym, Dorota Miśkiewicz i Anna Gadt

Wspaniały koncert!!,... choć jak zwykle za krótki. Wszystkie Ladies Jazz zaprezentowały się fantastycznie. Nie znałem wcześniej Pani Anny Gadt, więc było tez miłe zaskoczenie. Mój debiut w nowej Ursynowskiej sali koncertowej też bardzo udany, wiec 5/5.
Koncert był świetny panie rewelacyjne, zespół towarzyszący też. Było to niezwykłe wydarzenie. Cieszę się, że w nim uczestniczyłam.
Wyjątkowe wydarzenie kulturalne na mapie Ursynowa. Świetne wykonawstwo, organizacja oraz miejsce. Dziękujęmy!
Koncert doskonały! Wspaniałe głosy, cudownie skomponowany repertuar, piękna gra muzyków, JAZZ JAZZ JAZZZ! A do tego harmonia świateł i atmosferyczna scenografia - z żywym lasem w tle i tą jedną choinką, wiszącą do góry nogami, co zapamiętam jako metaforę sytuacji na granicy, gdzie chrześcijańskie miłosierdzie okazuje się tylko wyświechtanym sloganem w ustach władzy, ale gdzie, szczęście w nieszczęściu, mimo postawionych na głowie zakazów i nakazów wolontariusze niosą pomoc bezbronnym, głodnym, zagubionym w ciemnym, zimnym lesie - bo w każdym Innym, wołającym ratunku, widzą człowieka, zbłąkanego Wędrowca... I słowa "Szarej kolędy" Młynarskiego oraz "Modlitwy w Noc Betlejemską" ks. Twardowskiego, które w pełni oddają nastrój tego czasu... Proszę o powtórkę tego koncertu - w tym samym miejscu i składzie. Wiele osób, zachęconych entuzjastycznym opisem doznań, które nam podarowano, chciałoby przeżyć to samo, a ja pragnęłabym powtórnie zanurzyć się w tej muzyce, energii i świetle, w których smutek przeplata się z radością, pozostawiając iskierkę nadziei...
Wspaniały koncert! Oby takich jak najwięcej. Panie na scenie były wspaniale (!!!), Panowie zresztą też. Doskonały kunszt muzyczny, poczucie humoru, zabawa i kontakt z publicznością.
Świetny koncert, mógłby być dłuższy. Każda z wokalistek klasa sama w sobie, ale Dorota Miśkiewicz numer one.

Polecane z kategorii koncert