koncert

Jazz Combo Volta - Pierwszy oddech

koncert

Jazz Combo Volta - Pierwszy oddech

Jazz Combo Volta - Pierwszy oddech - Bilety na koncert

Jazz Combo Volta "Pierwszy oddech", standardy dixielandowe, koncert
dyrygent, opieka artystyczna: Wojciech Kulczycki

Jazz Combo Volta, grupa artystyczna Domu Kultury Śródmieście, dynamiczny swingowy zespół, nagrodzony w 2011 r. przez Telewizję Polsat w programie Must Be The Music. Założony w 2006 r. i do dziś kierowany przez Wojciecha Kulczyckiego. Od lat koncertuje w Polsce oraz wielu krajach Unii Europejskiej. Wielokrotnie uświetniał swoimi występami różnorodne wydarzenia kulturalne w Szwecji, Finlandii, Austrii, Niemczech czy Holandii. Bardzo wysoki poziom artystyczny, świetni soliści, autentyczna radość członków zespołu, niezwykła żywiołowość, urok prawdziwego swingu, umiejętność nawiązywania bezpośredniego kontaktu z publicznością – wszystko to wytwarza niezwykły klimat podczas koncertów i wprowadza słuchaczy we wspaniały nastrój muzycznego show.

W 2014 roku big band został wyróżniony w konkursie ZŁOTA TARKA zorganizowanym w ramach XLIV Międzynarodowego Festiwalu Jazzu Tradycyjnego OLD JAZZ MEETING w Iławie.

Wojciech Kulczycki – absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Muzycznej w Warszawie, były solista i muzyk orkiestrowy Opery Warszawskiej (obecnie Teatr Narodowy), Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia. Wieloletni nauczyciel gry na klarnecie w Państwowej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I i II st. im. K. Szymanowskiego i Państwowej Szkole Muzycznej Nr 1 w Warszawie. Dyrektor artystyczny i założyciel zespołów i big bandu koncertującego przez dziesięć lat na terenie ówczesnej RFN. Jako dyrektor artystyczny reaktywował po latach „Polską Orkiestrę Radiową”. Uczestnik spotkań organizacji europejskiej i kontynuator programu „Interkulturele Musiklernen in Europa”, zajmujący się integracją młodzieży muzycznej na terenie Unii Europejskiej.

BILETY: 10 PLN

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Jazz Combo Volta - Pierwszy oddech

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert