Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert

Jazzpospolita

koncert

Jazzpospolita

Jazzpospolita - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Jazzpospolita to jedno z ciekawszych zjawisk muzycznych na polskiej scenie. Zespół, który w ciągu 11 lat wydał 6 płyt i zagrał 400 koncertów, od początku na przekór nazwie wymykał się gatunkowym kwalifikacjom. Działając w czteroosobowym składzie – gitara, bas, klawisze, perkusja – Jazzpospolita wypracowała własne, rozpoznawalne brzmienie i zdobyła liczną grupę fanów. Siłę Jazzpo – jak często o grupie mówią fani – stanowią oryginalne kompozycje, sytuujące zespół na styku jazzu, post-rocka i elektroniki. Połączenie jazzowych harmonii, rockowych brzmień i klubowej dynamiki powoduje, że Jazzpospolita zjednuje sobie zwolenników z bardzo różnych kręgów i z powodzeniem występuje nie tylko na klubowych koncertach, ale też na dużych festiwalach jazzowych (London Jazz Festival, Copenhagen Jazz Festival i popowo-rockowych (Open’er, Męskie Granie).

Stefan Nowakowski – bas
Łukasz Borowicki - gitara
Karol Domański - bębny
Michał Załęski - fortepian, klawisze


Klauzula zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika imprezy organizowanej przez Centrum Kultury w Łomiankach.

Każdy uczestnik biorący udział w imprezach organizowanych przez Centrum Kultury w Łomiankach / CK wyraża zgodę na rozpowszechnianie, w celach promocji CK, swojego wizerunku w filmach i zdjęciach zrealizowanych podczas wydarzeń, w których dobrowolnie uczestniczył zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006r. nr 90,poz. 631,z późniejszymi zmianami). W przypadku braku takiej zgody uczestnik imprezy organizowanej przez CK informuje o tym fakcie organizatora przed rozpoczęciem imprezy, w której dobrowolnie uczestniczy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Jazzpospolita

Jazzpospolita to super marka. Czuło się, jak rozkręcali się z każdym następnym utworem. Fajnie, że zagrał Michał Przerwa-Tetmajer.
Kuba A 28.02.2021 19:44
Bardzo dobra organizacja. Świetna muzyka. Nastrojowa sala. Czego chcieć więcej?
TRC 28.02.2021 09:52
Piękno muzyki, wrażliwość, pasja, talent. Cały koncert to Lot najwyższej próby. Bardzo dziękuję.
28.02.2021 08:59
Świetny koncert-czekamy na kolejny tego zespołu
Anna 28.02.2021 08:48

Polecane z kategorii koncert