koncert

Jazzy Jeff - Zatoka Sztuki Beach Club

koncert

Jazzy Jeff - Zatoka Sztuki Beach Club

Jazzy Jeff - Zatoka Sztuki Beach Club - Bilety na koncert

Jazzy Jeff jedna z gwiazd duetu Fresh Prince, który tworzył z Willem Smithem, to przede wszystkim producent muzyczny, ikona i pionier hip hopu i R&B. Zwycięzca wielu nagród m.in. Grammy Awards, American Music Awards, MTV Music Awards. Jazzy jest jednym z najbardziej uznanych DJów na świecie.

JEŚLI ZASTANAWIACIE SIĘ CZY POGODA DOPISZE ALBO W CO SIĘ UBRAĆ ?
TO SPIESZYMY POINFORMOWAĆ, ŻE SPECJALNIE NA TĄ OKAZJE ZOSTANIE ROZSTAWIONA PRZESTRZEŃ KLUBOWA NA PLAŻY. PEŁNA KLIMATYZACJA I DREWNIANY PARKIET :) SCHEMAT ROZMIESZCZENIA LOŻ PODOBNY JAK NA SYLWESTRA.

Na żywo w Zatoce zagra już 1 maja.

Jazzy Jeff - jest DJ i producent znany ze swojej pionierskiej pracy z gramofonem i jego współpracy z Will Smith,
DJ Jazzy Jeff i the Fresh Prince.
Urodzony w Filadelfii, w stanie Pensylwania, w dniu 22 stycznia 1965,
W 1985 roku on i Will Smith stworzyli grupe jako: DJ Jazzy Jeff i Fresh Prince. Sprzedali miliony płyt i został pierwszą rapową kolaboracją która wygrała nagrodę Grammy. W 1990 roku, Jazzy Jeff założył A Touch of Jazz, spółkę producencką.
Jako DJ Jazzy Jeff zaczął od piwnicy jego rodziny, gdy miał zaledwie 10 lat, gdzie stał się znany jako "DJ" - łazienka, zastępował DJ gdy ten był na przerwie w łazience. Dzięki czemu zaczął doskonalić swoje umiejętności, po drodze osiąga niesamowite umiejętności i staje sie mistrzem skratchu , które można usłyszeć w utworze z 1998 Will Smith "Gettin 'It Jiggy Wit."

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Jazzy Jeff - Zatoka Sztuki Beach Club

Bardzo późno zaczął grać i niestety nie hity, tylko zwykły set DJ-ski, który był ok, ale nie na pierwszy występ w polsce. Brakowało starych hitów.
Bezel 03.05.2015 14:05

Polecane z kategorii koncert