Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

koncert

Jednokrotni: Zuzanna Pietrzak

koncert

Jednokrotni: Zuzanna Pietrzak

Jednokrotni: Zuzanna Pietrzak - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Finał cyklu JEDNOKROTNI, w ramach w którego gościliśmy w Wolskim Centrum Kultury wyjątkowe osobowości polskiej sceny muzyki klasycznej.

Artyści w domowej atmosferze Domu Społecznego na Obozowej opowiadają o swojej drodze do sukcesu, razem zastanawiamy się, czy w dzisiejszym świecie istnieją jeszcze “soliści”, rozmawiamy też o społecznej odpowiedzialności muzyki.

Koncert finałowy wykona znakomita młoda pianistka, ZUZANNA PIETRZAK. Jako czternastolatka zadebiutowała z orkiestrą, wykonując Koncert e-moll Chopina, w wieku 18 lat wzięła udział w XVII Konkursie Chopinowskim w Warszawie. Jest laureatką m.in. II nagrody na IV Konkursie im. Teodora Leszetyckiego w Hamburgu, II nagrody na Festiwalu Pianistycznym „Chopinowskie Interpretacje Młodych” w Żychlinie, I nagrody w IV Międzynarodowym Konkursie „Piano Talents” w Mediolanie. Koncertowała w Polsce, Anglii, Niemczech, we Francji, Włoszech, na Litwie, w Maroku i Japonii.

JEDNOKROTNA, czyli czym różni się kariera pianistki od kariery pianisty? Jakie są trudy bycia „młodym zdolnym” przez 20 lat artystycznej drogi? Czy cudowne dzieci mają cudowne dzieciństwo?

Rozmowę z artystką poprowadzi Ania Karpowicz.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Jednokrotni: Zuzanna Pietrzak

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert