koncert

Jerzy Połomski - Jubileusz 60 lecia pracy artystycznej „Cała sala śpiewa z nami..!”

koncert

Jerzy Połomski - Jubileusz 60 lecia pracy artystycznej „Cała sala śpiewa z nami..!”

Jerzy Połomski - Jubileusz 60 lecia pracy artystycznej „Cała sala śpiewa z nami..!” - Bilety na koncert

Jerzy Połomski

Jubileusz 60 lecia pracy artystycznej „Cała sala śpiewa z nami..!”

W znakomitej formie, wciąż z powodzeniem koncertuje. Niezmiennie popularny i kochany przez publiczność. Przez te wszystkie lata na estradzie nagrał kilkadziesiąt (!) płyt i wyśpiewał piosenki, które zna cała Polska. Podczas recitalu Jerzy Połomski przypomina swoje największe przeboje: „Bo z dziewczynami”, „Daj”, „Cała sala śpiewa z nami”, „Nie zapomnisz nigdy”, „Kiedy znów zakwitną białe bzy”, „Moja miła, moja cicha”, „Błękitna chusteczka”, „Ta ostatnia niedziela”, „Czy ty wiesz moja mała”, „Kodeks” i wiele innych. Jerzy Połomski urodził się 18 września 1933 roku w Radomiu. Szczyt popularności Jerzego Połomskiego przypadł na lata 60. i 70.

Po koncercie Jerzy Połomski spotka się z widzami i będzie podpisywał swoje płyty.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Jerzy Połomski - Jubileusz 60 lecia pracy artystycznej „Cała sala śpiewa z nami..!”

Nasz gwiazdor troszkę chimeryczny i zmanierowany. Ciągle powtarzanie że go zmuszono do występu i jest nieprzygotowany mało zabawne.To jak nie jest przygotowany to niech nie występuje. Mówienie że to jego ostatni występ kiedy ma zaplanowane następne po różnych firmach mało ciekawe. Brakowało profesjonalisty który by to poprowadził a Pan P. tylko śpiewał. Ale patrząc na wiek naszej gwiazdy wybaczam te szczegóły i podziwiam klasę i kulturę.
cudowny koncert. Artysta bardzo zaangażowany w występ. Miłe dodatkowe akcenty. Polecam wszystkim. Młodszym i starszym słuchaczom
Pan Jerzy w dobrej formie, lekkość interpretacji, mocny głos, ale pozostał niedosyt - koncert mógłby być trochę dłuższy. Takiemu Artyście jednak można wybaczyć wszelkie niedociągłości.
Koncert bardzo udany, artysta pomimo upływu lat w świetnej formie, pełen poczucia humoru,nadal śpiewający na żywo. Brawo!
sam POłomski zachowywał się, jakby nie wiedział z jakiej okazji jest na scenie. dośc krótki występ - niecała godzina
wspaniały koncert, organizacja i atmosfera

Polecane z kategorii koncert