koncert

Jesień – recital Alicji Mieszało i zaproszonych gości

koncert

Jesień – recital Alicji Mieszało i zaproszonych gości

Jesień – recital Alicji Mieszało i zaproszonych gości - Bilety na koncert

Podczas koncertu usłyszymy wiele piosenek odwołujących się do naszych uczuć, a w szczególności miłości. Towarzyszyć nam będzie muzyka o różnych nastrojach i temperamencie.

Alicja Mieszało, obdarzona pięknym operowym głosem i niezwykłym talentem scenicznym, wystąpi z recitalem w Czytelni. Śpiewa od 7 lat, jest również solistką zespołu ludowego Oberek z Wyszkowa. Znana z licznych koncertów w warszawskich domach kultury, blisko współpracuje z DK Zacisze, jest laureatką wielu najwyższych nagród w konkursach śpiewaczych dla seniorów, za swe największe osiągnięcie uważa Grand Prix za piosenkę Ireny Santor ” Jesienna rozłąka „. Występ w Czytelni Artystka rozpocznie piosenką Anny German „Odnaleźć świat”. Usłyszymy też wiele popularnych pieśni z Jej ulubionego repertuaru miłosnego.

Akompaniować będzie Olga Romaszko-Niewiadomska, absolwentka Astrachańskiego Konserwatorium Muzycznego, wydziału teoretyczno-kompozytorskiego. Pracowała, jako wykładowca przedmiotów muzyczno-teoretycznych i fortepianu oraz jako koncertmistrz. Od wielu lat uczy grać dzieci i młodzież na fortepianie i organach elektronicznych oraz prowadzi zespół operetkowy Belcanto.

Bożena Sikorska – prowadzenie koncertu.

Wstęp jest za darmo!
Aby otrzymać bilet, proszę przejść całą procedurę zaznaczając dowolny bank do przelewu i na końcu zaznaczając "zamówienie z obowiązkiem zapłaty".
Ponieważ bilety są za darmo, w żaden sposób nie zostaną Państwo obciążeni żadnymi kosztami.
Bilety w postaci PDF powinny dotrzeć do Państwa w następnym dniu roboczym.
W razie pytań proszę dzwonić na telefon obsługi klienta biletyna.pl 0 22 666 98 08.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Jesień – recital Alicji Mieszało i zaproszonych gości

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert