koncert

Jethro Tull's Ian Anderson i gość specjalny Lion Shepherd

koncert

Jethro Tull's Ian Anderson i gość specjalny Lion Shepherd

Jethro Tull's Ian Anderson i gość specjalny Lion Shepherd - Bilety na koncert

JETHRO TULL’S IAN ANDERSON i gość specjalny

24.06.2016, godz. 19:30

Opera Leśna w Sopocie

Wyjątkowy koncert legendarnego brytyjskiego artysty Iana Andersona wraz z jego zespołem. To właśnie ten ekstrawagancki lider stoi za sukcesami zespołu Jethro Tull. Grupa w Sopocie gościła 15 sierpnia 2007 roku przyciągając do Opery Leśnej pełną widownię i grając niezapomniany koncert. Już 24 czerwca 2016 roku ponownie wystąpią dla swoich polskich fanów!

Przed występem Jethro Tull’s Ian Anderson wystąpi gość specjalny, którego nazwę poznacie Państwo w kwietnia 2016 roku! Na chwilę obecną zdradzić możemy, że będzie to jeden z najbardziej znanych polskich zespołów rockowych za granicą w ostatnim czasie zdobywający coraz większe uznanie również Polsce. Sam Ian Anderson poprosił, aby to właśnie ten zespół wystąpił z Jethro Tull na wspólnym koncercie!

18:30 – otwarcie bram

Bądź dobrze przygotowanym do koncertu:

  1. Upewnij się, że dokonujesz zakupu biletu tylko u oficjalnego dystrybutora: bileterie: biletyna.pl
  2. Ustaw przypomnienie w telefonie, z uwzględnieniem godziny otwarcia bram.
  3. Sprawdź możliwości dotarcia do Opery Leśnej (zalecamy przemieszczanie się komunikacją miejską – przystanki ZKM, MZK, SKM i PKP znajdują się 10 min spacerem od obiektu. Parking płatny). Swoją trasę zaplanujesz np. poprzez stronę jakdojade.pl albo mapy.google.pl
  4. Upewnij się, że nie zabierasz ze sobą niczego, co może zostać skonfiskowane przy wejściu na teren koncertu przez ochronę obiektu (urządzenia rejestrujące obraz i dźwięk, alkohol, butelki lub puszki z napojami, szklane lub inne kruche opakowania, ostro zakończone lub inne niebezpieczne przedmioty, w tym także parasole z ostrym końcem).
  5. PODCZAS KONCERTU OBOWIĄZUJE CAŁKOWITY ZAKAZ REJESTRACJI AUDIO, VIDEO ORAZ FOTO.
  6. Jeśli chcesz zdobyć autograf Iana Andersona prześlij na adres naszego biura dobrze opisane materiały (w taki sposób, abyśmy wiedzieli komu je odesłać) – zdjęcie bądź płytę – nie obiecujemy, że się uda, ale obiecujemy, że podejmiemy wszelkie próby, aby się udało. Impresariat 34art.pl ul. Zabytkowa 4/3 80-253, Gdańsk
  7. Możesz zabrać ze sobą papierosy i zapalniczkę/zapałki, ale palić wolno tylko w miejscach specjalnie oznaczonych.
  8. Pomimo, że koncert odbywa się w lecie, wieczory są różne – warto zabrać ze sobą coś cieplejszego bądź pled.
  9. Upewnij się, że do Opery Leśnej wchodzisz z dobrym humorem. W końcu chcesz spędzić miło wieczór.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Jethro Tull's Ian Anderson i gość specjalny Lion Shepherd

Wspaniały koncert, lecz tylko dla wiernych fanów Jethro Tull. Jedyne co zawiodło to support. Słuchając Lion Shepherd miałem wrażenie, że przygotowują nas nie na koncert Jethro Tull, lecz na publiczny zgon Iana Andersona.
lukasz 29.06.2016 09:59
Świetna zabawa bez problemów.
Piękna muzyka Wspaniała sceneria Cudownie spędzony wieczór
było super !!!!!!!!!!!!!!!!!
elunia 27.06.2016 08:20
Super!
Koncert rewelacyjny!!! Spełniłam swoje marzenie, żeby usłyszeć niepowtarzalną grę na flecie na żywo. Ian Anderson i cały zespół byli po prostu super. Czuję niedosyt, chętnie wybiorę się wkrótce na kolejny koncert Jethro Tull.
joanka67 25.06.2016 21:09
Sam koncert super. Porażka to ochroniarze zabraniający robić zdjęcia

Polecane z kategorii koncert