koncert

Jezioro Łabędzie Royal Russian Ballet

koncert

Jezioro Łabędzie Royal Russian Ballet

Jezioro Łabędzie Royal Russian Ballet - Bilety na koncert

Jezioro łabędzie to największy fenomen sztuki baletowej, który już od ponad stu lat niezmiennie zachwyca publiczność całego świata. Ponadczasowa historia miłosna o księżniczce zaklętej w łabędzia opowiada nam o prawdach uniwersalnych: o ludzkich namiętnościach, o walce dobra ze złem, o zdradzie, bólu, ale przede wszystkim o potędze miłości. Bajkowa opowieść połączona z genialną muzyką jednego z najwybitniejszych kompozytorów Piotra Czajkowskiego, wprowadzą każdego widza w piękny, magiczny świat baletu klasycznego. Zachwycające kostiumy, piękna scenografia, a przede wszystkim młodzieńcza pasja i perfekcja w wykonaniu sprawiają, że grono wielbicieli Royal Russian Ballet stale rośnie. Zespół złożony z młodych artystów kontynuujących tradycję słynnej rosyjskiej szkoły baletowej oczarował już publiczość w wielu krajach Europy, Azji, Ameryki Północnej i Południowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Jezioro Łabędzie Royal Russian Ballet

Super wykonanie ,piekne dekoracje oraz muzyka.Naprawde warto obejrzeć ten balet i poproszę o przyjazd z nastepnym baletem np.Dziadek do orzechów, Carmen, Romeo i Julia itp
Widowisko bardzo piękne, bajkowy świat pięknie oddali artyści w fantastycznych strojach i udana scenografia. Muzyka i taniec dopełniły resztę. Bardzo mi się podobało "Jezioro Łabędzie" z przyjemnością zobaczę inny balet.
Po prostu pięknie było!
Super sprawa! prosimy więcej kultury w naszej wiosce :)
Przepiekny balet. Byłam na nim z 5-letnią córką i byłyśmy obie zachwycone, chociaż dla dziecka 3-godzinny występ z przerwą, to zdecydowanie za długo.
Bajkowo ,cudnie,wspaniale i same superlatywy. Balet jest doskonałością doskonałości.Koniecznie trzeba to zobaczyć.
Prawdziwa uczta dla duszy - czekałem na to 50 lat i zrealizowałem jedno z moich marzeń.

Polecane z kategorii koncert