Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

Joanna Dudkowska BAND feat. Chuc Frazier

koncert

Joanna Dudkowska BAND feat. Chuc Frazier

Joanna Dudkowska BAND feat. Chuc Frazier - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

JOANNA DUDKOWSKA BAND feat. CHUC FRAZIER
Joanna Dudkowska to basistka, kompozytorka, muzyk sesyjny. Chuc Frazier jest amerykańskim artystą pochodzącym z Houston w Teksasie. Kompilacja muzyki Joanny i Chuc’a to niezwykła dawka energii muzycznej i jedyne w swoim rodzaju show, które jest niecodziennym przeżyciem dla każdego widza.
Koncert określany jest jako swoista podróż po muzyce. W nowatorskich aranżacjach znanych utworów, artyści odkrywają na nowo zarówno kompozycje z kręgu muzyki popularnej jak i klasycznej. W programie znajdują się m.in. przeboje z repertuaru Michaela Jacksona, Prince’a, Bruno Marsa, Boba Marleya, E. Claptona, Eurythmics, Steviego Wondera. Nie brakuje też utworów autorskich będących fuzją jazzu, rocka, funky i blues.
Joanna Dudkowska to basistka, kompozytorka, muzyk sesyjny, absolwentka Akademii Muzycznej w Poznaniu. Współpracuje z Justyna Steczkowską oraz Robertem Chojnackim. Wraz ze swoim zespołem Joanna Dudkowska Band feat. Chuc Frazier koncertuje w kraju i za granicą. W przeszłosci występowała m.in. z Felicjanem Andrzejczakiem, Nikim Buzz’em, Urszulą, Nicolasem Zdankiewiczem, Bobby "Mercy" Oliverem. Koncertowała na największych polskich i zagranicznych festiwalach. Słuchano jej podczas m. in. Sopot Top of the Top, Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki Opole, Bliuzo Naktys na Litwie, International Blues Challenge w Memphis w stanie Tennessee, USA, Bass&Beat Festival czy Rawa Blues Festival. Można ją również zobaczyć w programach telewizyjnych (w charakterze basistki): „Jaka to melodia” czy ”Szansa na sukces”. Od 2014r. przez trzy lata z rzędu Joanna Dudkowska była klasyfikowana w pierwszej trójce najlepszych polskich muzyków bluesowych w ankiecie magazynu „Twój Blues”. Razem ze wspomnianym amerykańskim gitarzystą Nikim Buzz’em i z zespołem Dr Blues & Soul Re Vision nagrała album, który uznano za najlepszą płytę bluesową roku 2013 w Polsce. W 2015 roku wzięła udział w nagraniu płyty B.B. King Tribute – w hołdzie Królowi Bluesa,w której brali udział czołowi gitarzyści polscy m.in. Dariusz Kozakiewicz, Wojciech Hoffmann, Jerzy Styczyński. W 2016 roku wzięła udział w nagraniu nowej płyty Roberta Chojnackiego razem z takimi muzykami jak Jacek Królik czy Ryszard Sygitowicz. W 2016 założyła projekt „Kolęda jest kobietą” krzewiący polską kulturę i tradycję kolędową. W lipcu 2018r. ukazała się jej solowa płyta “Bass&Cello LIVE”. Dwa razy ukazała się na okładce w ogólnopolskim magazynie „Basista”. Jej twórczość została zauważona przez światowy serwis „BassTheWorld”, „Bass Players United” czy niemiecki magazyn dla basistów „Bass Quarterly”. Jej teledysk „Preludium” ma ponad milion wyświetleń.
Chuc Frazier jest amerykańskim artystą pochodzącym z Houston w Teksasie. Gitarzysta, wokalista, kompozytor, showman, prezentujący swój własny ekspresyjny styl. Na gitarze zaczął grać w wieku 13 lat, a przełomowym momentem w karierze Chuca była współpraca z zespołem legendarnego gitarzysty Sonny’ego Sharrocka. Występował na całym świecie. Polska publiczność po raz pierwszy mogła zapoznać się z jego twórczością w roku 1995 podczas Rawa Blues Festiwal. Od tego czasu Chuc Frazier bywał w Polsce kilkakrotnie i grał z wieloma muzykami i zespołami, m.in. z Easy Rider, Arturem Malikiem, Pawłem Mąciwodą (Scorpions), Rasmem Almashanem czy Piotrem Żaczkiem. Występował na Augustowski Blues Festiwal, Blues Express Festiwal, Bluesowo, Blues nad Obrą czy Krakowskie Noce Jazzowe. Chuck prezentuje nowy, interesujący i oryginalny styl muzyczny, łącząc elementy bluesa, reggae, techno, hip-hop’u i metalu.
Joannie i Chuc'owi towarzyszą niepowtarzalne osobowości muzyczne:
piano, hammond: Mateusz Urbaniak
perkusja: Mikołaj Lisowski

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Joanna Dudkowska BAND feat. Chuc Frazier


Jak działają recenzje?
Wspaniała liderka , super grupa! Zabawa wysmienita. polecam występy Joasi & Co
Sebastian 03.11.2022 11:36
Joanna Dudkowska BAND feat. Chuc Frazier
Białystok, 28.10.2022
6-Ścian PUB Sześcian
Niespodziewałam się takiego świetnego koncertu! Polecam każdego, niesamowity zespół, wokalista bardzo dobrze śpiewa, miło się słucha. Cieżko wytrzymać nie tupiąć chociaż nóżką przy takiej muzyce :)
Martyna 31.10.2022 08:47
Joanna Dudkowska BAND feat. Chuc Frazier
Białystok, 28.10.2022
6-Ścian PUB Sześcian

Polecane z kategorii koncert