koncert

Joanna Trzepiecińska - koncert "Jak wybrnąć z gafy"

koncert

Joanna Trzepiecińska - koncert "Jak wybrnąć z gafy"

Joanna Trzepiecińska - koncert "Jak wybrnąć z gafy" - Bilety na koncert

„Jak wybrnąć z gafy" to nowy recital Joanny Trzepiecinskiej, aktorki Teatru Polskiego w Warszawie. Program złożony jest z utworów, które są perłami polskiej piosenki kabaretowej - tej przedwojennej , tej spod znaku Kabaretu Starszych Panów i tej tworzonej dzisiaj. Każdy utwór to zabawna historia opowiadająca perypetie wynikające z relacji damsko-męskich. Całość przeplatana jest pełnym anegdot komentarzem. Spotkanie z tym repertuarem każdego wprowadzi w doskonały humor.
Aktorce towarzyszy świetny pianista jazzowy i niezrównany „ pogrzebacz" dowcipów - Bogdan Holownia, oraz Pawel Pańta na kontrabasie i Robert Murakowski na trąbce.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Joanna Trzepiecińska - koncert "Jak wybrnąć z gafy"

było super, zabawnie, troche romantycznie, dokładnie tak jak oczekiwałem. Pani Trzepiecinska spiewa pięknie i opowiada uroczo. A muzycy towarzyszący to przecież "gorna polka" wiec brak zastrzezen jest oczywisty. Absolutnie polecam.
Wspaniała aktorka ,świetny dobór piosenek- tekstów , kobieta z klasą. Denerwujące i niewłaściwe jest wychodzenie widzów w trakcie końcowych braw.
Dobry koncert wspaniali muzycy ale za duzo gadania
Rewelacyjny występ, super dobrane utwory i genialne wykonanie. Rzadko można dzisiaj spotkać występ na takim poziomie artystycznym i technicznym. Świetnie się bawiłam.
Wspaniała artystka, piękna kobieta. Zespół akompaniujący super. Wieczór niezapomnianych wrażeń.
Inspirujący występ pięknej i utalentowanej artystki.
Występ bardzo dobry, widać od razu profesjonalizm i mocny głos, w odróżnieniu od wielu celebrytów lansowanych nie wiem po co.
Wspaniały występ Pani Joanny Trzepiecińskiej- doskonale dobrany repertuar oraz mistrzowskie wykonanie , zarówno wokalnie jak również doskonała aktorska interpretacja- prawdziwa uczta dla zmysłów!!. Oczywiście również doskonały zespół towarzyszących muzyków. Fantastyczny wieczór !! Dziekuję artystom oraz organizatorom. Wspomnieć należy też o nowej sali widowiskowej WCK, w której byłam po raz pierwszy. Sala doskonale przygotowana do występów: wygodne fotele, dobry ich układ, który zapewnia optymanlną widoczność, ładne oswietlenie, sala klimatyzowana. Liczę na kolejne wydarzenia artystyczne w tym miejscu na wysokim poziomie . Na pewno z przyjemnością wezmę udział i będę polecać znajomym :)
Wieczór pełen emocji. Interesujący dobór tekstów i rewelacyjne wykonanie. Wysoka kultura artystki, jej subtelność połączona ze spontaniczną, naturalną żywiołowością oraz doskonałe przygotowanie aktorskie pozwoliły wydobyć ze znanych nam piosenek nowe treści i skojarzenia. A muzyka była czymś więcej niż tłem...
Piosenki i angedoty z Kabaretu Starszych Panów i nie tylko wyśpiewane z piękną dykcją i grą aktorską pani Joanny. Miłe dla ucha i wesołe dla duszy. Dodatkowo jak "wisienka na torcie" fantastyczny zespół akompaniujący pani Joannie. Polecam!

Polecane z kategorii koncert