Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

Joe Bonamassa - Live in Poland

koncert

Joe Bonamassa - Live in Poland

Joe Bonamassa - Live in Poland - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione
  

🎶Joe Bonamassa jest jednym z najbardziej znanych współcześnie muzyków blues-rockowych. Wielokrotnie nominowany do nagrody Grammy, wielokrotnie figurował na pierwszym miejscu listy przebojów Billboardu. Artysta jest entuzjastą występów na żywo, a jego koncerty są jedną z najważniejszych gałęzi jego działalności. Bonamassa pokonał drogę od pozycji dziecięcej sensacji do gwiazdy światowego formatu — i nadal ewoluuje. Zobacz i posłuchaj go na żywo - serdecznie zapraszamy‼️🎤🎶

Joe Bonamassa - Live in Poland - więcej informacji

Joe Bonamassa jest jednym z najbardziej znanych współcześnie muzyków blues-rockowych. Wielokrotnie nominowany do nagrody Grammy, wielokrotnie figurował na pierwszym miejscu listy przebojów Billboardu.

Kariera pochodzącego z Nowego Jorku wirtuoza gitary rozpoczęła się od otwierania koncertów B.B. Kinga, co miało miejsce gdy Bonamassa miał zaledwie 12 lat. Od tamtego czasu dzielił sceny z artystami takimi jak Eric Clapton, Stephen Still, Derek Trucks, Warren Haynes, Buddy Guy, czy Steve Winwood. Bonamassa pokonał drogę od pozycji dziecięcej sensacji do gwiazdy światowego formatu — i nadal ewoluuje.

W swojej dyskografii ma ponad 30 albumów studyjnych i koncertowych, nagranych m.in. w duecie z wokalistką Beth Hart, czy w ramach super grupy Black Country Communion. Jest płodnym kompozytorem, który nie ustaje w poszerzaniu swoich eklektycznych horyzontów muzycznych. Regularnie pojawia się na łamach i okładkach branżowych publikacji na całym świecie, począwszy od magazynów Esquire i Parade, poprzez the Rolling Stone i American Songwriter, a także Guitar Player, Acoustic Guitar, Vintage Guitar, czy Classic Rock.

Artysta jest entuzjastą występów na żywo, a jego koncerty są jedną z najważniejszych gałęzi jego działalności. W 2018 branżowy serwis Pollstar umieścił je w zestawieniu najbardziej dochodowej sprzedaży biletów na świecie na 49. miejscu. Występuje w najbardziej kultowych obiektach koncertowych na całym świecie, jak m. in. Amfiteatr Red Rocks w Morrison, The Greek Theatre w Los Angeles, Ryman Auditorium w Nashville, The Royal Albert Hall w Londynie, Opera Wiedeńska, czy nowojorski Beacon Theater.

Bonamassa koncertuje średnio 200 dni w roku, a kiedy nie jest na scenie, przebywa w studiu nagraniowym lub sali prób, zawsze w pełni angażując się w tworzenie najbardziej ambitnej, zróżnicowanej nowej muzyki, którą nieustannie dzieli się z publicznością i fanami.

Po raz pierwszy w historii występów Artysty w Polsce będzie dostępny Pakiet VIP zawierający:

  • 2 miejsca w loży
  • wizytę podczas próby dźwięku
  • Meet & Greet z Artystą + 1 zdjęcie na parę + możliwość podpisania 2 pamiątek (przyniesione ze sobą płyty, zdjęcie etc)
  • “prywatne zakupy” (dostęp do oficjalnego stoiska z wydawnictwami i gadżetami artysty przed otwarciem sali dla publiczności oraz 50% zniżki na zakupy)

Informacja dla osób niepełnosprawnych:
Hala „Spodek” dysponuje ograniczoną ilością miejsc dedykowanych osobom na wózkach inwalidzkich. Miejsca te nie będą dostępne w sprzedaży generalnej. Osoby zainteresowane takimi biletami proszone są o kontakt e-mailowy: [email protected]

Patronami medialnymi koncertu są: Kwartalnik Twój Blues, Magazyn Gitarzysta i Radio Nowy Świat

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

17.04.2024, 20:00 Spodek
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Playlista

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Joe Bonamassa - Live in Poland


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert