koncert

John Corabi

koncert

John Corabi

John Corabi - Bilety na koncert

John Corabi – amerykański wokalista, gitarzysta a także kompozytor znany ze współpracy z zespołem Motley Crue. Na początku lat 90-tych, zastąpił oryginalnego wokalistę Vince Neila. Z Motley Crue wydał dwa albumy, a jego kompozycje zespół wykorzystywał jeszcze na kolejnych płytach. Zadebiutował wcześniej, bo pod koniec lat 80-tych w formacji Scream, z którą wydał jeden album.

Po rozstaniu z grupą Motley Crue, John nawiązał współpracę z byłym gitarzystą Kiss - Brucem Kulickiem, tworząc zespół o nazwie Union. Mają w swoim dorobku 3 autorskie albumy oraz trasy koncertowe po całym świecie. Także z Brucem Kulickiem oraz basistą Chuckiem Garrickiem (Alice Cooper) uczestniczą w projekcie perkusisty grupy Kiss, Erica Singera zwanym E.S.P., który ma na swoim koncie 2 płyty.

Corabi udziela się także gościnnie jako wokalista na wielu albumach z cyklu „Tribute to…”, oraz jako gitarzysta w grupie Ratt.

W Starym Klasztorze usłyszmy materiał promujący najnowszą autorską płytę UNPLUGGED, na której znajdują się utwory premierowe oraz kompozycje znane z wcześniejszych jego dokonań, w nowych akustycznych aranżacjach a także utwory którym inspiruje się John.

Corabi obecnie jest frontmanem supergrupy The Dead Daises, złożonej z muzyków Guns N’ Roses, Whitesnake, Journey, Hardline, Bad Moon Rising i Thin Lizzy.

Grupa zagrała na Gitarowym Rekordzie Guinnessa 2018 oraz pojawiła się już dwukrotnie na Festiwalu Woodstock, ostatnim razem dając spektakularny koncert na głównej scenie z Gorzowską Orkiestrą Symfoniczną dla pond 500 000 widzów, nazwanym Concert For Freedom.

https://www.youtube.com/watch?v=4j8rOMeIMr8

WWW: https://www.johncorabimusic.com/

FB: https://www.facebook.com/JohnCorabiMusic

Jako support na scenie Starego Klasztoru pojawi się PiS, duet gitarzysty Piotra Lekkiego i wokalisty Sierścia, wokalisty grupy 4 Szmery.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje John Corabi

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert