koncert

Jubileuszowa ATMASFERA GOLEC uORKIESTRA 20 lat

koncert

Jubileuszowa ATMASFERA GOLEC uORKIESTRA 20 lat

Jubileuszowa ATMASFERA GOLEC uORKIESTRA 20 lat - Bilety na koncert

Jubileuszowa ATMASFERA GOLEC uORKIESTRA 20 lat

20 lat minęło? W przypadku Golec uOrkierstry prawie niemożliwe! A jednak! Właśnie w 1998 roku powstał jeden z najbardziej charakterystycznych , rozpoznawalnych i przebojowych polskich zespołów.

Choć ich droga na szczyt na samym początku nie była łatwa – jury festiwalu opolskiego nie poznało się na „Ścierniscu”, a rozgłośnie radiowe z rezerwą podeszły do „Lornetki” – to dziś stanowią o sile polskiej muzyki pop, oczywiście w odcieniach folku, jazzu czy rock and rolla.

Siłą napędową są bracia Łukasz i Paweł, którzy nadają ton całej orkiestrze, piszą, śpiewają, komponują i dbają o markę Golec uOrkiestra.

To oni sprawili, że tradycyjna muzyka góralska tak wspaniale połączyła się z muzyką pop. Bracia przetarli szlak i stworzyli warunki dla całego folk-popowego nurtu, który opanował polskie listy przebojów na początku XXI wieku. Zrobili jednak coś więcej – kłaniając się tradycji, umiejętnie wpletli jej piękno w muzykę rozrywkową. Nie zdradzając jej, nasycili swoje utwory jej duchem. Do dziś pozostają wierni swemu stylowi, co od lat docenia ich publiczność licznie przychodząc na koncerty Orkiestry. A same występy to nie tylko muzyka, to także przygotowane z ogromnym pietyzmem stroje, dowcipna konferansjerka i nierzadko zupełnie nieprzewidywalna choreografia.

Dziś zapraszamy Państwa na wspaniałe święto – jubileusz 20 – lecia Golec uOrkiestry. Podróż przez lata naznaczone przebojami, które znamy na pamięć: Lornetka, Pędzą Konie, Pieniądze To Nie Wszystko, Crazy Is My Life czy Ściernisco, które cytował jeden z prezydentów USA. Najbliższe koncerty to nie tylko podsumowanie dotychczasowych dokonań, ale także wiele niespodzianek, wyjątkowi goście, a być może również zapowiedź kolejnych płyt zespołu. Proszę przeżyć z nami te chwile, wspominać i cieszyć się muzyką tej jedynej, tak niesamowitej grupy.

Drodzy Państwo, zapowiadając koncerty Golców śmiało można użyć stwierdzenia: potrafią zagrać wszystko, ale... na szczęście grają to co chcą! I niech tak zostanie. Co najmniej na kolejne 20 lat.

Informacja:
Koncerty zostaną poprzedzone kampanią informacyjną pn. „Numery Twoich Przyjaciół 998 – 112”

Szczegóły koncertu:

http://www.atma.com.pl/

https://www.facebook.com/atmacompl/

Bilet ulgowy przysługuje dziecku w wieku od 4-ego do 12-ego roku żcyia (tj. 12 rocznicy urodzin - na podstawie dokumentów umożliwiającego stwierdzenie wieku. Dokument należy okazać przy wejściu na koncert.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Jubileuszowa ATMASFERA GOLEC uORKIESTRA 20 lat

Było wspaniale, polecam wszystkim malkontentom
Warto było pójść. Świetny występ i mnóstwo pozytywnej energii.
Paula W. 21.05.2018 19:46
Koncert braci Golec na szóstkę.Zawiodłam się występem kabaretu Pod Wyrwigroszem. Na widowni było dużo dzieci i młodzieży,a ze sceny słychać było przekleństwa i żarty nie na miejscu. Sam koncert był na wysokim poziomie.Poziom całej imprezy zaniżył kabaret.
Koncert wspaniały. Niestety kabaret przed nim na dużo niższym poziomie. Za dużo wulgaryzmów, a przecież na koncercie było sporo rodzin z dziećmi. Poziom żartów kiepski. To popsuło ogólne wrażenie.
Gość 20.05.2018 15:15
Super występ, świetna zabawa.
Koncert bardzo udany, bawiłam się świetnie. Uwielbiam ten zespół, maja mocne głosy i sa niesamowici😊 Napewno jeszcze sie wybiore na ich koncert😊
Celcia4@wp.pl 13.05.2018 13:53
Super!!
Myślałam że to będzie mega koncert.Jubileuszowy występ trwający półtorej godziny (to trochę za krótko)
Śliwka 24.04.2018 19:14
KONCERT OPRAWA REWELACJA POLECAM !!!!!!!!!!!!!!
Mega Mega zabawa znakomita atmosfera Ci którzy byli napewno nie żałują! Reszta niech żałuje! !!
STEFANO 23.04.2018 17:54
Koncert był wspaniały. Atmosfera, akustyka, no Gwiazdy.
Janek 23.04.2018 17:19
było super
kubaczek 23.04.2018 12:40
Bawiliśmy się świetnie, atmosfera wspaniała, organizacja i przebieg imprezy na bardzo dobrym poziomie.
Było cudownie!!!Koncert przepiękny(oprawa,wykonanie muzyczne).Nie zapomniane wrażenia :)
syriana 23.04.2018 11:16

Polecane z kategorii koncert