Jubileuszowa ATMASFERA GOLEC uORKIESTRA 20 lat | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

koncert

Jubileuszowa ATMASFERA GOLEC uORKIESTRA 20 lat

koncert

Jubileuszowa ATMASFERA GOLEC uORKIESTRA 20 lat

Jubileuszowa ATMASFERA GOLEC uORKIESTRA 20 lat - Bilety na koncert

Jubileuszowa ATMASFERA GOLEC uORKIESTRA 20 lat

20 lat minęło? W przypadku Golec uOrkierstry prawie niemożliwe! A jednak! Właśnie w 1998 roku powstał jeden z najbardziej charakterystycznych , rozpoznawalnych i przebojowych polskich zespołów.

Choć ich droga na szczyt na samym początku nie była łatwa – jury festiwalu opolskiego nie poznało się na „Ścierniscu”, a rozgłośnie radiowe z rezerwą podeszły do „Lornetki” – to dziś stanowią o sile polskiej muzyki pop, oczywiście w odcieniach folku, jazzu czy rock and rolla.

Siłą napędową są bracia Łukasz i Paweł, którzy nadają ton całej orkiestrze, piszą, śpiewają, komponują i dbają o markę Golec uOrkiestra.

To oni sprawili, że tradycyjna muzyka góralska tak wspaniale połączyła się z muzyką pop. Bracia przetarli szlak i stworzyli warunki dla całego folk-popowego nurtu, który opanował polskie listy przebojów na początku XXI wieku. Zrobili jednak coś więcej – kłaniając się tradycji, umiejętnie wpletli jej piękno w muzykę rozrywkową. Nie zdradzając jej, nasycili swoje utwory jej duchem. Do dziś pozostają wierni swemu stylowi, co od lat docenia ich publiczność licznie przychodząc na koncerty Orkiestry. A same występy to nie tylko muzyka, to także przygotowane z ogromnym pietyzmem stroje, dowcipna konferansjerka i nierzadko zupełnie nieprzewidywalna choreografia.

Dziś zapraszamy Państwa na wspaniałe święto – jubileusz 20 – lecia Golec uOrkiestry. Podróż przez lata naznaczone przebojami, które znamy na pamięć: Lornetka, Pędzą Konie, Pieniądze To Nie Wszystko, Crazy Is My Life czy Ściernisco, które cytował jeden z prezydentów USA. Najbliższe koncerty to nie tylko podsumowanie dotychczasowych dokonań, ale także wiele niespodzianek, wyjątkowi goście, a być może również zapowiedź kolejnych płyt zespołu. Proszę przeżyć z nami te chwile, wspominać i cieszyć się muzyką tej jedynej, tak niesamowitej grupy.

Drodzy Państwo, zapowiadając koncerty Golców śmiało można użyć stwierdzenia: potrafią zagrać wszystko, ale... na szczęście grają to co chcą! I niech tak zostanie. Co najmniej na kolejne 20 lat.

Informacja:
Koncerty zostaną poprzedzone kampanią informacyjną pn. „Numery Twoich Przyjaciół 998 – 112”

Szczegóły koncertu:

http://www.atma.com.pl/

https://www.facebook.com/atmacompl/

Bilet ulgowy przysługuje dziecku w wieku od 4-ego do 12-ego roku żcyia (tj. 12 rocznicy urodzin - na podstawie dokumentów umożliwiającego stwierdzenie wieku. Dokument należy okazać przy wejściu na koncert.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Było wspaniale, polecam wszystkim malkontentom
Warto było pójść. Świetny występ i mnóstwo pozytywnej energii.
Paula W. 21.05.2018 19:46
Koncert braci Golec na szóstkę.Zawiodłam się występem kabaretu Pod Wyrwigroszem. Na widowni było dużo dzieci i młodzieży,a ze sceny słychać było przekleństwa i żarty nie na miejscu. Sam koncert był na wysokim poziomie.Poziom całej imprezy zaniżył kabaret.
Koncert wspaniały. Niestety kabaret przed nim na dużo niższym poziomie. Za dużo wulgaryzmów, a przecież na koncercie było sporo rodzin z dziećmi. Poziom żartów kiepski. To popsuło ogólne wrażenie.
Gość 20.05.2018 15:15
Super występ, świetna zabawa.
Koncert bardzo udany, bawiłam się świetnie. Uwielbiam ten zespół, maja mocne głosy i sa niesamowici😊 Napewno jeszcze sie wybiore na ich koncert😊
Celcia4@wp.pl 13.05.2018 13:53
Super!!
Myślałam że to będzie mega koncert.Jubileuszowy występ trwający półtorej godziny (to trochę za krótko)
Śliwka 24.04.2018 19:14
KONCERT OPRAWA REWELACJA POLECAM !!!!!!!!!!!!!!
Mega Mega zabawa znakomita atmosfera Ci którzy byli napewno nie żałują! Reszta niech żałuje! !!
STEFANO 23.04.2018 17:54
Koncert był wspaniały. Atmosfera, akustyka, no Gwiazdy.
Janek 23.04.2018 17:19
było super
kubaczek 23.04.2018 12:40
Bawiliśmy się świetnie, atmosfera wspaniała, organizacja i przebieg imprezy na bardzo dobrym poziomie.
Było cudownie!!!Koncert przepiękny(oprawa,wykonanie muzyczne).Nie zapomniane wrażenia :)
syriana 23.04.2018 11:16

Polecane