koncert

Jubileuszowa Gala Teresy Werner (Gość Goran Karan)

koncert

Jubileuszowa Gala Teresy Werner (Gość Goran Karan)

Jubileuszowa Gala Teresy Werner (Gość Goran Karan) - Bilety na koncert

Jubileuszowa Gala Teresy Werner z okazji 10-lecia solowej kariery artystycznej! Gościem specjalnym na gali będzie Goran Karan z Chorwacji. Na koncercie nie zabraknie wspólnych duetów i niespodzianek dla fanów. Teresa Werner to polska piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego. Pojawiła się na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall oraz Broadway. Jej występy obejmowały Europę, Afrykę, Azję oraz Amerykę Północną. W 1991 roku Teresa Werner reprezentowała zespół "Śląsk" na Festiwalu Piosenki Ludowej w RPA, gdzie zajęła pierwsze miejsce. Jej kariera solowa przyspieszyła po nagraniu takich hitów jak "Miłość jest piękna", "Dałabym Ci dała" czy "Kocham swoje morze". Jej kompozycje oraz teledyski są emitowane na antenach stacji radiowych i telewizyjnych. Dotychczas w dorobku artystki ukazało się kilka płyt CD oraz DVD. Pierwszy album "Spełnić Marzenia" uzyskał status Platynowej Płyty. Teresa obecnie promuje swój najnowszy album CD "Sekret Miłości".

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Jubileuszowa Gala Teresy Werner (Gość Goran Karan)

Fantastyczne wydarzenie
Osobiście nie jestem fanką takiego rodzaju muzyki, ale zabrałam na koncert Pani Teresy Werner moją Babcia, która ma 83 lata i największą radością dla mnie było jej ogromne wzruszenie jak Pani Teresa wyszła na scenę i słowa babci skierowane do mnie: JAKA JESTEM SZCZĘŚLIWA 😀 wszyscy się świetnie bawili, było wesoło i radośnie. Dodatkowe brawa dla Pana menedżera Krzysztofa Juniora, daje rade i bardzo przystojny 😉
Jesteśmy z żoną zachwyceni. Długo czekaliśmy na koncert Pani TERESY WERNER w Warszawie. Zabawa była świetna, Myślimy o powtórzeniu jak będzie taka okazja ponownie w Warszawie.
Występ bardzo mi się podobał,cała oprawa muzyczna, wystrój i cały Koncert był po prostu Super 👏👏👏
Bawiliśmy się bardzo dobrze.
Koncert przepiękny. Pozdrawiamy.
Cudowna dawka pięknej muzyki i w wspaniałym wykonaniu. Życzymy kolejnych pięknych jubileuszy i realizacji planów przy dobrym zdrowiu. Serdecznie dziękujemy wykonawcom, szczególnie Pani Teresie.
Koncert jak zawsze świetny .Pani Teresa , oraz gość Goran Karan przesympatyczni i profesjonalni ludzie , będę polecał takie koncerty bo są wyjątkowe jesteśmy bardzo zadowoleni z uczestnictwa . POZDRAWIAMY życząc dużo zdrowia i dalszych sukcesów wykonawcom.
Bardzo sympatyczne wydarzenie
Piękny śpiew występ tez ale nagłośnienie za mocne chwilami nie było słychać słow
Nagłośnienie było dobre co się trafia rzadko. Polecam koncerty w Ośrodku Kultury Arsus.
Rodzice zadowoleni, wrócili pod wrażeniem występu
Koncert bardzo mi się podobał.

Polecane z kategorii koncert