koncert

Jubileuszowy Koncert Galowy - 65 lat zespołu Mazowsze

koncert

Jubileuszowy Koncert Galowy - 65 lat zespołu Mazowsze

Jubileuszowy Koncert Galowy - 65 lat zespołu Mazowsze - Bilety na koncert

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca "Mazowsze" im. Tadeusza Sygietyńskiego (PZLPiT "Mazowsze")- jeden z największych polskich zespołów artystycznych odwołujących się do tradycji polskiej muzyki i tańca ludowego.

Od 1948 siedziba zespołu mieści się w Otrębusach przy ul. Świerkowej 2 w dworze Karolin, zmodernizowanym i rozbudowanym w Europejskim Centrum Promocji Kultury Regionalnej i Narodowej "Matecznik-Mazowsze" w Karolinie, otwartym 17 października 2009 r.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Jubileuszowy Koncert Galowy - 65 lat zespołu Mazowsze

Koncert rewelacyjny. Jednak miejsce i organizacja miała wiele do życzenia. - niewiele było widać z rzędu 16 - porażka - otoczenie i uroki hali sportowej nie pozwalała na pełny i godny odbiór występu - brak kateringu podczas przerwy, nie można było nawet kupić wody.
cudowne przeżycie, wspaniały koncert, niezapomniane chwile, artyści mistrzowie:) CUDO!!!! :)
Artyści najwyższej klasy i taki był ich występ.Brakowało słowa wstępnego i w trakcie występu. Uważam,że hala sportowa{bez szatni)nie jest dobrym miejscem dla tego typu wydarzeń.
wspaniałe widowisko,,,,,koncert, który na pewno pozostanie na długo w pamięci...
Piekny występ prosimy o więcej występów Mazowsza w Bielsku-Białej
występ oceniam jako bardzo dobry, natomiast organizacja mogła być lepsza, zbyt duża odległość od sceny, nie były widoczne szczegóły strojów i choreografii
Koncert PZLPiT Mazowsze był bardzo dobry. Jeżeli chodzi o organizację to brakowało stoiska z napojami, można było kupić tylko obwarzanki.
Dzień dobry, Występ brawurowy!! Nie rozumiem tylko dlaczego robiliście Państwo taki sztuczny tłok przy rezerwacji biletów a miejsc wolnych było bardzo dużo.
super
SUUUUUPER!!!!!!!!!!!
Wspaniały występ! Cieszę się, że można było zobaczyć wspaniałe tańce i usłyszeć piękne pieśni ludowe z całej Polski. Zespół Mazowsze jak zawsze prezentuje się wspaniale. Piękny i wzruszający występ!
Bardzo mi się podobało
Super koncert, chętnie poszłabym jeszcze raz. Przepiękny występ BRAWO MAZOWSZE !!!

Polecane z kategorii koncert